Uzvaras vārtu autors Antons Kurakins

12.01.2017 / Preses dienests

Vladimira Volčeka komanda, gatavojoties 2017. gada sezonai, aizvadīja savu otro pārbaudes spēli. Pirms Ziemassvētkiem „Riga” atspēlējās un cīnījās neizšķirti 1:1 pret RFS, bet šoreiz divi gūtie vārti otrajā puslaikā nodrošināja uzvaru pār „Liepāju”.

„Lauvu” treneru korpuss mača gaitā izmēģināja atšķirīgas spēles shēmas, kopā šajā dienā izmantojot 18 laukuma spēlētājus. Liepājnieki atklāja rezultātu 33. minūtē, kad Deivids Dobrecovs izmantoja „Riga FC” pārbaudāmā centra aizsarga savainojumu. Mājinieki atspēlējās otrajā puslaikā: Ņikita Juhņevičs izprovocēja 11 metru soda sitienu un Andrejs Kovaļovs pārliecinoši realizēja „pendeli”. Vel pēc 12 minūtēm aizsargs Antons Kurakins panāca 2:1 ar šāvienu no distances.

Jau šo sestdien rīdziniekus gaida vēl viena pārbaudes spēle, kad turpat Skonto hallē tiks uzņemts „Atlantas” no Klaipēdas. Bet jau 16. janvārī komanda dosies uz divu nedēļu garo treniņnometni Dubaijā, kur paredzētas trīs kontrolspēles uz dabīgā zāliena.

Pārbaudes spēle
Skonto halle, Rīga
Riga FC – FK Liepāja 2:1 (0:1)
Vārti: Kovaļovs 63′ (11m), A.Kurakins 75′ – Dobrecovs 33′.
RFC (sastāvs 1.puslaikā): Ozols, Frenzi, pārbaudāmais spēlētājs #23 (A.Kurakins), pārbaudāmais spēlētājs #15, Litvinskis, Sultanovs, Jevgeņjevs, Laizāns, Punculs, pārbaudāmais spēlētājs #34, Bohašvili.
RFC (sastāvs 2.puslaikā): Ozols, A.Kurakins, Smirnovs, pārbaudāmais spēlētājs #15, Timofejevs, Pētersons, Juhņevičs, Laizāns (Jeņins), Bogdaškins, Kovaļovs, Bohašvili.