“Riga FC” sākumsastāva spēlētāji pirms mača ar Ķīnas “Henan Jianye”

21.01.2017 / Preses dienests

Vladimira Volčeka komanda aizvadīja savu ceturto pirmssezonas pārbaudes spēli un pirmo Dubaijas treniņnometnes laikā. „The Sevens” stadionā ar rezultātu 2:1 tika pieveikta „Henan Jianye” vienība, kura pērn ierindojas 13. vietā strauji progresējošā Ķīnas superlīgā. Abus vārtus „Riga FC” labā guva pārbaudāmais uzbrucējs no Nigērijas.

Mača sākumā pārsvars piederēja Ķīnas komandai, kuriem tā bija jau septītā treniņspēlē Dubaijā. Tuvāk puslaika vidum iniciatīva pakāpeniski pārgāja nomināliem viesiem un 23. minūtē pārbaudāmais āfrikāņu uzbrucējs ar galvu pārvirzīja Antona Kurakina centrējumu vārtos – 1:0. Vēl pēc 15 minūtēm rezultāts tika dubultots. Artūrs Zjuzins ar lielisku piespēli labā pozīcijā izvirzīja Borisu Bogdaškinu, ar kura sitienu tika galā vārtsargs, bet par laimi pirmais pie atlēkušās bumbas bija rīdzinieku 70. numurs. Vērts pieminēt, ka uz pārtraukumu komandas varēja doties ar vēl lielāku rezultāta starpību, taču vienā no epizodēm vietējais tiesnesis „Henan Jianye” soda laukumā nepiefiksēja diezgan acīmredzamu pārkāpumu pret Zjuzinu, savukārt citu lielisku iespēju izniekoja Armands Pētersons.

Pirms otrā puslaika Vladimirs Volčeks veica vairākas spēlētāju maiņas. Mačs atsākās ar „sarkano velnu” (Ķīnas kluba neoficiālais nosaukums) uzbrukumiem un jau 52. minūtē viņiem izdevās samazināt starpību – 2:1. Spēles turpinājums noritēja diezgan asā cīņā, „lauvas” bija spiestas vairāk rūpēties pār savu vārtus drošību, taču spēja nosargāt rezultātu un sagādāt ķīniešiem ceturto zaudējumu pēc kārtas. Pirms spēles ar Virslīgas pārstāvi „Henan Jianye” vienība piekāpjas bijušai Artjoma Rudņeva komandai „Hamburger SV” (1:2), Dānijas U-23 izlasei (0:3) un Čempionlīgas dalībniekam „Rostov” (1:3).

Jau rīt „Riga FC” kolektīvs atsāks treniņu ciklu, bet 25. janvārī tajā pašā „The Sevens” stadiona laukumā tiksies ar Austrijas čempionvienību „Red Bull” no Zalcburgas.

Pārbaudes spēle
The Sevens Stadium, AAE
Henan Jianye – Riga FC 1:2 (0:2)
Vārti: pārbaudāmais spēlētājs #70 (23′, 38′) – ielaisti vārti (52′)
RFC (sākumsastāvs): Romanovs, A.Kurakins, Gorkšs, pārbaudāmais spēlētājs #15, Timofejevs, Jeņins, Bogdaškins, Zjuzins, Pētersons, Kovaļovs, pārbaudāmais spēlētājs #70.