Felipe Brisola. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā ”Riga” FC būs lieliska iespēja nodrošināt 2018. gada Latvijas futbola Virslīgas čempiontitulu. Lai to paveiktu, 27. kārtas spēlē ir jāizcīna uzvara pret ”Valmiera Glass/ViA”. Mača sākums pulksten 14:00. 

”Riga” FC pēc pāris vājiem mēnešiem sezonas sākumā veica izmaiņas treneru korpusā, piesaistīja virkni jaunu futbolistu, kas deva rezultātu, un šobrīd ”Riga” FC nezaudēto spēļu sērija turnīros Latvijā sasniegusi 21 spēli, no kurām tikai divās fiksēts neizšķirts rezultāts, bet 19 mačos ”Riga” FC izcīnījusi uzvaras. Pēdējo zaudējumu Latvijas futbola Virslīgā ”Riga” FC piedzīvoja 21. maijā, kad izlaida 1:0 pārsvaru pret RFS un ielaida otros vārtus jau kompensācijas laika izskaņā.

Pirms pusotras nedēļas klubs ieguva pirmo trofeju kluba pastāvēšanas vēsturē, kad Latvijas kausa finālā Daugavas stadionā pēcspēles sitienu sērijā pieveica ”Ventspili”. Arī šī spēle neiztika bez dramatiska scenārija, jo ”Riga” FC futbolisti realizēja tikai vienu no pirmajām trim pendelēm. Pagājušajā nedēļas nogalē jau varējām nodrošināt Latvijas čempionu titulu, taču neizmantojām virkni momentu un nospēlējām neizšķirti 0:0 ar ”Ventspili”.

27. kārtas ietvaros ”Riga” FC būs vēl viena iespēja pielikt punktu visiem jautājumiem un kļūt par Latvijas čempioni, apstiprinot spēcīgākās Latvijas komandas statusu ar divām trofejām vienā sezonā. Rīdzinieku pretinieki būs ”Valmiera Glass/ViA” futbolisti, kas šosezon debitē Virslīgā un čempionātu noslēgs pēdējā astotajā vietā. Pirms nedēļas svinīgi Valmierā tika atklāts jaunais mākslīgā seguma laukums, bet komanda ar 0:2 zaudēja ”Metta/LU”.

Spēlei pret ”Valmiera Glass/ViA” gatavojamies ļoti nopietni, respektējot savus rītdienas pretiniekus, kas šosezon no pirmā piecinieka spējusi pārspēt Jūrmalas ”Spartaku”, kas jūrmalniekiem var izrādīties liktenīgs zaudējums cīņā par Eirokausiem. Ņemot vērā, ka šo spēli aizvadīsim uz mākslīgā seguma, visu nedēļu esam trenējušies RTU stadionā. Komandā ir spēlētāji, kuri ir iedzīvojušies savainojumos, taču kopumā atmosfēra kolektīvā ir pozitīva un rīt, protams, arī tie, kas spēlē nepiedalīsies, dosies uz Valmieru.

Mača sākums rīt pulksten 14:00! Mēs ļoti ceram uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē, lai kopīgi dotos cīņā pēc pirmā Latvijas čempionu titula. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?