Rīt, 23. oktobrī, “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 28. kārtas spēli viesos Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pret “Jelgavu”. Uzvaras gadījumā rīdzinieki virs galvas čempionāta galveno trofeju! Ar tādu uzdevumu arī dosimies uz Jelgavu! Sākums pulksten 15:00. Tiešraide Sportacentrs.com TV.

Lai arī komanda jau ilgāku laiku ir tuvu tam, lai nodrošinātu čempiontitulu, pēdējo soli spert ir sarežģīti. Iepriekšējā spēlē rīdzinieki neizmantoja pirmo pašu iespēju. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0, šķietami kontrolējām spēles gaitu, bet izlaidām pārsvaru un ielaidām vārtus pēdējā uzbrukumā, pret “Ventspili” piedzīvojot sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 1:2 un nespējot nodrošināt čempiontitulu.

Nākamā iespēja pabeigt darbu cīņā par titulu būs jau rīt Jelgavā. Pret Jelgavas komandu šosezon aizvadīs trīs ļoti sarežģītas un mazrezultatīvas spēles. Atklāšanas spēlē rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0, otrajā tikšanās reizē RTU stadionā tika fiksēts neizšķirts 1:1, bet trešajā savstarpējā spēlē Skonto stadionā “Riga” FC neveicās ar momentu realizāciju, par ko nācās samaksāt ar ielaistiem vārtiem spēles pēdējā minūtē un piedzīvotu zaudējumu ar 0:1.

Pēc spēles Ventspilī komandas galvenais treneris Mihails Koņevs neslēpa sarūgtinājumu par zaudējumu, taču atzīmēja, ka pēc šādas spēles maksimāli ātri vajag nomierināties, izdarīt secinājumus, turpināt darbu un saprast, ka viss joprojām ir pašu rokās. Komanda šonedēļ turpina strādāt Skonto stadionā. Skaidrs, ka situācijā, kad ir vajadzīga tikai viena uzvara, neliels sasprindzinājums ir jūtams, taču ģērbtuvē ir labs arī sportiskais niknums, un visi labi saprot uzdevumu trešdienas spēlei.

Līdzīgi kā pirms lielākās daļas spēļu pēc pirmsspēles treniņa komanda dosies uz viesnīcu, lai pilnībā koncentrētos tikai gaidāmajai spēlei. Uz Jelgavu komanda dosies rīt.

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) spēles sākums paredzēts pulksten 15:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls.