Milans Vušurovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 5. kārtas spēli. Rīdzinieki pulksten 15:00 uzsāks spēli viesos pret ”Ventspils” futbolistiem. Jāpiebilst, ka šī būs pirmā spēle šosezon uz dabīgā seguma laukuma. Tiešraidē maču varēsiet vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra.

Pēc diviem zaudējumiem pirmajās divās čempionāta spēlēs ”Riga” FC izcīījusi divas uzvaras pēc kārtas, pieveicot gan ”Metta/LU”, gan ”Jelgavu”, pie tam abās spēlēs uzvarēts ar 1:0. Vārtu gūšana šobrīd ir diezgan liela problēma, tāpēc pēdējās nedēļas laikā rīdzinieki ļoti aktīvi strādājuši tieši pie momentu realizācijas. Tā kā Ventspilī spēlēsim uz dabīgā seguma laukuma, esam aizvadījusī treniņus Skonto stadionā, lai pēc iespējas veiksmīgāk būtu sagatavojušies svētdienas spēlei Kurzemes pilsētā.

”Atšķirības spēlē uz mākslīgā un dabīgā seguma? Tās ir milzīgas! No sākuma ir jāsaka, ka šāda pāreja ir slikta futbolistiem. Meistarīgiem futbolistiem uz mākslīgā seguma ir grūti, uz dabīgā jau ir iespēja pierādīt savu pārākumu. Mākslīgais segums traucē spēlēt, laukums ir šaurs, daudz cīņas, ir maz iespēju izvērsties. Nav gan arī tā, ka mums par to būtu ļoti daudz jādomā. Man vienkārši gribas, lai Latvijā pēc iespējas ātrāk ir labi laikapstākļi, un varam gan trenēties, gan spēlēt uz dabīgā seguma laukumiem,” tā iepriekš izteicās ”Riga” FC pussargs Valērijs Fedorčuks.

”Ventspils” klubā pirms šīs sezonas notika lielas izmaiņas, pēc kurām ventspilnieki ir nokomplektējuši konkurētspējīgu sastāvu un tāpat kā rīdzinieki šosezon stāda visaugstākos uzdevumus. Sezonas ievadā Ventspils futbolisti arī pierādījuši, ka spēs cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Komanda pirmajās četrās spēlēs ieguvusi desmit no maksimāli iespējamajiem 12 punktiem, vienīgos punktus zaudējot 1:1 neizšķirtā spēlē savā laukumā pret ”Liepāju”.

”Jā, komandā ir mans labs draugs Aleksejs Antonovs, ar kuru esam dzīvojuši vienā istabā, spēlējuši vienā komandā. Zinu, ka arī viņiem ir maksimāli mērķi šajā sezonā, tāpēc arī mūsu attieksmei ir jābūt simtprocentīgai. Pirms katras spēles ir jādomā par gaidāmo pretinieku, lai būtu gatavi un izdotos uzvarēt. Viņiem arī ir laba komanda,” par gaidāmo pretinieku izteicās Fedorčuks.

Pagājušajā sezonā pret ”Ventspili” spēlējām Latvijas kausa finālā, kad piedzīvojām sāpīgāko zaudējumu sezonā, pretinieku pārākumu atzīstot pēcspēles sitienu sērijā. Čempionātā četrās spēlēs izdevās izcīnīt vienu uzvaru, divas reizes spēlējām neizšķirti, bet vienā mačā uzvaru izcīnīja ventspilnieki.

Mača sākums Olimpiskā centrā ”Ventspils” dabīgā seguma laukumā šodien paredzēts pulksten 15:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?