Maksims Uvarenko. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC vārtsargs Maksims Uvarenko sniedzis savu komentāru par pievienošanos čempionu sastāvam, konkurenci, ambīcijām, treniņnometnēm Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā, kā arī pastāstījis par komandā valdošo mikroklimatu.

“Abū Dabī bija lieliska treniņnometne. Pēc manas atmiņas pirmā, no kuras negribējās braukt prom. Lieliski laukumi, lieliska viesnīca, ēdināšana un, protams, arī laikapstākļi. Labākā treniņnometne manā dzīvē,” par pavadīto laiku Apvienotajos Arābu Emirātos stāsta Maksims Uvarenko.

Karjeras laikā Uvarenko ir izjutis, kas ir konkurence vārtsargu starpā, tāpēc došanās uz komandu, kuru pārstāv pagājušās sezonas labākais vārtsargs un futbolists Roberts Ozols, viņu nebiedē. ”Tas ir normāls process. Godīgi sakot, es sapratu, ka dodos uz čempionu komandu, kur ir labākais čempionāta vārtsargs un spēlētājs. Pirmkārt, jūtos labi par to, ka varu viņam palīdzēt. Nav svarīgi, kurš no mums spēlēs, ir būtiski, lai Roberts turpina augt. Arī es progresētu. Ceru, ka 32 gados vēl tas ir iespējams.”

”Attiecības ar vārtsargu treneri Andreju Piedelu? Lieliskas! Viss ir super! Andrejs ir mierīgs treneris, bet, kad ir tāda nepieciešamība, spēj komunicēt augstos toņos. Psiholoģiski ir ļoti komfortabli. Es jūtos mierīgi par darbu ar treneri Piedelu. Man patīk, kā mēs strādājam. Gribētos vēl kaut ko karjerā sasniegt. Latvijā ir tāds čempionāts, kurā nedrīkst kaut ko prognozēt. Ambīcijas noteikti man vēl ir. Sanāks vai nesenāks to rādīs laiks.”

Maksims pastāstīja arī par līdz šim pavadīto laiku Kipras pilsētā Pafā: “Darbs notiek. Nav tā, ka ļoti daudz trenējamies, jo regulāri ir spēles – divas dienas starpā un trešajā atkal spēle. Tas ir normāls process, jo domāju, ka nedrīkst ļoti daudz trenēties, kad ir šāds spēļu grafiks. Galvenais ir, lai spēlētājiem viss būtu kārtībā ar veselību.

Pagājušā sezona principā man izvērtās viegla. Spēlēju Eirokausos, otrajā aplī čempionātā, bet iedzīvojos savainojumā. Esmu noilgojies pēc futbola. Pagaidām nogurumu nejūtu. Es pats par to īstenībā brīnos. Starpsezonā rit jau otrais mēnesis. Fiziski jūtos pat ļoti labi.”

”Komandas kodols ir saglabājies no iepriekšējās sezonas. Ir redzams, ka starp spēlētājiem ir labas attiecības. Kolektīvs vienkārši ir labs, tur nav ko daudz piebilst. Tie, kas pievienojas komandai, ātri iejūtas. Tas pats Žoels komandā ir nedēļu, bet jau kā savējais. Es atnācu un zināju lielu daļu spēlētāju. Adaptācijas process aizritēja ātri,” noslēgumā piebilst Uvarenko.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?