Bogdans Kovaļenko. Foto: Paphos FC

“Riga” FC oficiāli var paziņot par vēl vienu papildinājumu kluba sastāvā. Esam parakstījuši līgumu ar 1997. gadā dzimušu ukraiņu futbolistu Bogdanu Kovaļenko, kurš iepriekš pārstāvēja Kipras augstākās līgas klubu “Paphos” FC.

Profesionāla futbolista karjeru Kovaļenko uzsāka Ukrainas klubā Doņeckas ‘’Shakhtar’’, kur no sākuma pārstāvēja kluba U19 komandu, ar kuru 2014./2015. gada sezonā kļuva par šī vecuma valsts čempionu. Šajā pašā sezonā Kovaļenko spēlēja arī UEFA Jaunatnes līgā, kur Doņecka aizkļuva līdz finālam, kurā ar 2:3 piekāpās Londonas ‘’Chelsea’’ U19 komandai.

Līdz Doņeckas kluba galvenajai komandai Kovaļenko aizcīnīties neizdevās, un 2017. gada vasarā ukraiņu futbolists parakstīja līgumu ar Kipras augstākās līgas vienību ”Paphos’’ FC. Kipras čempionātā futbolists nospēlēja 11 spēles, no kurām piecās devās sākumsastāvā. Visas spēles Bogdans aizvadīja 2017. gadā, jo pēc tam iedzīvojās itin nopietnā savainojumā.

Šobrīd Kovaļenko jau ir ieradies Rīgā un ir pievienojies ‘’Riga’’ FC treniņiem. Pagaidām Kovaļenko vēl trenējas pēc individuālas programmas. Pats futbolists ir pozitīvisma pilns un saka, ka pēc nedēļas būs gatavs trenēties pilnvērtīgi. Kovaļenko spēlē malējā pussarga/uzbrucēja pozīcijā un izceļas ar patiešām lielisku ātrumu.

Bogdans kļuvis par trešo ukraiņu futbolistu mūsu kluba sastāvā. Jau iepriekš ziņojām par parakstītiem līgumiem ar Valēriju Fedorčuku un Vladimiru Bajenko. Vēlam veiksmi Bogdanam ‘’Riga’’ FC kreklā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?