Viktors Litvinskis turpmāk spēlēs Riga FC rindās.

Viktors Litvinskis turpmāk spēlēs Riga FC rindās.

Gatavojoties 2017. gada sezonai, Riga FC vienība pastiprināja aizsardzību ar 20 gadu veco malējo aizsargu Viktoru Litvinski.

Litvinskis Virslīgā debitēja 18 gadu vecumā Daugavpils komandas sastāvā. Pagājušo sezonu Viktors uzsāka „Jelgavas” rindās un kopā ar Zemgales klubu kļuva par Latvijas kausa ieguvēju. Vasaras transfēru loga periodā aizsargs pārgāja RFS vienībā. Kopā aizvadītajā sezonā viņa kontā četri kausa izcīņas mači un 13 čempionāta spēles.
Litvinskis ir stabils Latvijas U-21 izlases spēlētājs. Pērn viņš no svilpes līdz svilpei nospēlēja visas piecas UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačus, kā arī piedalījās trijās no piecām U-21 izlases pārbaudes spēlēs.

Riga FC sporta direktors Aleksandrs Romašins: „Viktors ir jauns un ambiciozs spēlētājs, kurš noteikti pastiprinās konkurenci starp mūsējiem malējiem aizsargiem. Man simpatizē viņa neatlaidība un cīņasspars laukumā. Svarīgi arī tas, ka Viktors vēl ir pietiekoši jauns un pareizi uztver treneru noradījumus, kas palielina viņa izredzes progresēt un attīstīties”.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?