Foto: Riga FC

“Riga” FC U16 komanda Kijevā aizvadījusi divas pārbaudes spēles pret Ukrainas futbola grandiem. Rīdzinieki ar 1:0 pieveica Kijevas “Dynamo”, savukārt ar 0:2 piekāpās Doņeckas “Shakhtar”, lai gan mūsējiem pat bija vairāk momentu. Ceram, ka mūsu puišiem šī būs laba motivācija turpmākam darbam!

“U16 komanda devās uz Ukrainas galvaspilsētu Kijevu. Pirmā spēle bija pret “Shakhtar” komandu, kurai piekāpāmies ar 0:2. Pamainot shēmu, pret Kijevas “Dynamo” izdevās gūt otrā puslaika sākumā, kas ļāva izcīnīt uzvaru pret Eiropas futbolā labi zināmo klubu (1:0). Akadēmija vēlas pateikties visiem cilvēkiem, kas palīdzēja organizēt un aizvadīt šīs divas interesantās spēles,” no Kijevas lidostas stāsta U16 komandas galvenais treneris Jurijs Pavlovskis.

“Abas Ukrainas komandas bija augsta līmeņa. Spēlēja ātru futbolu. Pret “Shakhtar” komandu īstenībā komentos pat bijām labāki ar 5:3, bet viņi realizēja savas iespējas, kamēr mums tas neizdevās. Jāsaka, ka patiešām pret šādām komandām arī mūsu puiši uzreiz spēlē labāk. Te neviens nebija jāmotivē. Visi bija ļoti noskaņojušies, jo šīs ukraiņu komandas tomēr ir ar lielu vārdu arī visā Eiropas futbolā, un visi gribēja sevi pierādīt,” turpina Pavlovskis, kuram šajā turnīrā palīdzēja arī treneri Sergejs Kožans un Deniss Romanovs.

Komanda šodien atgriežas Latvijā. “Riga” FC cer, ka šis turnīrs mūsu jaunajiem futbolistiem būs laba motivācija smagam darbam karjeras turpinājumā.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?