Artis Jaudzems un Andrejs Kovaļovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli pret ”Jelgavu”. Mača sākums pulksten 19:00. Turpināsim skrējienu pēc pirmās trofejas kluba vēsturē, tāpēc ļoti svarīgs būs arī Jūsu atbalsts! Tiekamies tribīnēs!

Pēdējo oficiālo sezonas spēli aizvadījām 25. augustā tieši pret Jelgavas komandu. Mača gaitā bijām iedzinējos ar 0:1, bet otrajā puslaikā lauzām spēles gaitu, pa vārtiem guva Bogdans Vaščuks un Kaspars Gorkšs, rīdziniekiem svinot laimīgu uzvaru ar 2:1. Jāpiemin, ka ”Jelgavu” esam uzvarējuši visās trīs šīs sezonas savstarpējās spēlēs.

Pēc 25. augusta spēles ”Riga” FC futbolistiem bija pāris brīvas dienas, pēc kā komanda 29. augustā uzsāka treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, kur komanda pavadīja nedēļu, lielākoties trenējoties divas reizes dienā un noslēgumā nospēlējot pārbaudes spēli pret ”FCI Tallinn” (1:1). Kaspars Gorkšs, Oļegs Laizāns, Viktors Litvinskis un Vladislavs Kurakins šajā laikā gan bija kopā ar Latvijas izlasēm – nacionālo un U21.

Pēc atgriešanās no Pērnavas komandai bija viena brīva diena, pēc kā atsākām aktīvu treniņprocesu. Nedēļas ievadā pat trenējāmies divreiz dienā, bet pēdējās dienās pirms gaidāmās spēles pret jelgavniekiem slodzes samazinājām. Šobrīd komanda ir patiešām labā fiziskajā formā, un visi ir gatavi aizvadīt labu sezonas izskaņu, kurā vēl atlikusi cīņa par Latvijas kausa trofeju un Virslīgas augstākajām pozīcijām. ”Jelgava” 9. septembrī Virslīgas ietvaros spēlēja pret RFS un zaudēja ar bezcerīgu 0:3.

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā ”Riga” FC ar 5:0 apspēlēja enerģisko Latvijas futbola 1. līgas komandu Preiļu BJSS, bet jelgavnieki viesojās Jēkabpilī, kur vietējo komandu apspēlēja ar pārliecinošu 8:0. ”Riga” FC un ”Jelgavas” spēles uzvarētāja kausa pusfinālā tiksies ar Jūrmalas ”Spartaku”, bet jau iepriekš bija skaidrs, ka otrajā pusfinālā cīnīsies ”Liepāja” un RFS.

Rīt spēles sākums pulksten 19:00. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu Skonto stadionā! Komanda to novērtē, un tas allaž sniedz papildu enerģiju cīņā par uzvaru. Tiekamies tribīnēs!

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?