Daniils Turkovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC uzbrucējs Daniils Turkovs devies uz Slovēniju, kur uz pārbaudes laiku pievienosies Kipras augstākās līgas kluba ”Paphos” FC treniņnometnei, lai pierādītu savu lietderību galvenajam trenerim. 

Kipras klubs šonedēļ devās uz treniņnometni Slovēnijā, bet pirms tam sagatavošanās procesu sezonai aizvadīja Rīgā, kur izrādīja interesi par Daniilu Turkovu, un šobrīd uzbrucējs jau devies uz Slovēniju, kur papildinās ”Paphos” FC rindas. Līgums gan vēl nav noslēgts, un Daniils Kipras vienībai pievienosies uz pārbaudes laiku.

Jau iepriekš ziņojām, ka uz īres līguma nosacījumiem oficiāli ”Paphos” FC rindas papildināja centra aizsargs Antonijs Černomordijs, kurš pēdējā laikā ”Riga” FC rindās spēlēja maz, esot aiz pieredzējušo Kaspara Gorkša un Vitālija Smirnova mugurām. Meklējām iespējas, lai Antonijs iegūtu spēļu praksi un veiksmīgi panācām vienošanos ar ”Paphos” FC.

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā ”Riga” FC sastāvā Daniils šosezon piedalījās piecās spēlēs un guva vienus vārtus. Tāpat Turkovam viens precīzs sitiens Latvijas kausa astotdaļfinālā pret Preiļu komandu.

Situāciju skaidro ”Riga” FC sporta direktors Aleksandrs Romašins: ”Šāda iespēja Daniilam parādījās, pateicoties ”Riga” FC un ”Paphos” FC sadarbībai. Gribam šo kustību attīstīt vēl vairāk. Černomordija līguma parakstīšana, tagad Daniila pārbaudes laiks ir tikai sākums. Nākotnē šo procesu turpināsim – apmaiņa ar informāciju, spēlētājiem, treniņu programmām. Veidosim kopīgas nometnes. Tagad viņi bija pie mums, kaut kad dosimies pie viņiem.”

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?