Daniils Turkovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Nedēļu pirms SynotTip futbola Virslīgas pirmās spēles ”Riga” FC šodien RTU mākslīgā seguma laukumā aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli un ar 1:0 pieveica Lietuvas komandu ”Banga”. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva uzbrucējs Daniils Turkovs. 

Līdz šim starpsezonā galvaspilsētas klubs bija aizvadījis 12 pārbaudes spēles, kurās pārbaudīta virkne potenciālu papildinājumu, gūti skaisti vārti, uzvaras, tāpat izdarīti svarīgi secinājumi pēc piedzīvotiem zaudējumiem. Pārbaudes spēļu maratonam punktu likām šodien RTU stadionā, kur sezonas ievadā aizvadīsim mājas spēles.

Lai arī pārbaudes spēle, mača pirmajā puslaikā Lietuvas ”Banga” futbolisti spēlēja ļoti agresīvi un brīžiem pat asi. Bumbu krietni vairāk kontrolēja rīdzinieki, tāpēc arī pretiniekiem bieži nācās pārkāpt noteikumus. Principā vārtos pirmajā puslaikā Vladislavam Kurakinam darba bija ļoti maz, un arī kopējā aizsardzības līnijas spēlētāju sadarbība bija droša. Puslaika gaitā uzbrukuma smailē lieliskā pozīcijā nonāca Hizirs Apajevs, un lietuviešus glāba tikai veiksme. Pēdējās minūtes pirmajā nogrieznī bija līdzīgas, un pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 0:0.

Līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs arī šajā cīņā Vladimirs Volčeks otrajā puslaikā veica vairākas spēlētāju maiņas, bet iniciatīvu nevienā brīdī rīdzinieki nezaudēja. Nedaudz gan pietrūka uzbrukuma noslēgumā, kur gribējās redzēt vairāk sitienus pa vārtiem. Ap 75. minūti soda laukumā teicami sev pozīciju izkaroja Daniils Turkovs, noslēgumā izpildot precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī. Bez šaubām aizsardzībā mūsējie nospēlēja arī mača galotni un uzvarēja ar minimālu 1:0.

Sezonas ievads ”Riga” paredzēts 11. martā viesos Liepājā, kur spēles sākums pulksten 16:00. Tagad priekšā noslēdzošais sagatavošanās posms, lai jau pirmajā spēlē varētu sasniegt pozitīvu rezultātu.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava Skonto halle 1:1
21.feb FK Sūduva Marijampole 1:2
28.feb FK Utenis Skonto 4:3
4.mar FK Banga RTU 1:0

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?