Daniels Pelcis (#6) Latvijas U19 izlases sastāvā. Foto: LFF

No 6. līdz 8. februārim Rīgā treniņnometne paredzēta Latvijas U19 izlases kandidātiem. Ar lielu prieku varam paziņot, ka sarakstā iekļauti trīs “Riga FC/Šitika Futbola Akadēmija” futbolisti. 

U19 izlase tiek veidota no 1999. gadā dzimušiem un jaunākiem futbolistiem. Latvijas U19 izlases galvenais treneris ir Aleksandrs Basovs, kurš februārī paredzētajā treniņnometnē vēlas redzēt trīs mūsu futbolistus – Danielu Pelci, Viktoru Čebotarjovu un Marku Udovičenko.

Jāpiemin, ka Pelcis pirms 2017. gada sezonas daļu sagatavošanās procesa trenējās kopā ar ”Riga” FC galveno komandu, taču vēl nopietnāk iesaistīties cīņā par vietu sastāvā patraucēja savainojums. Udovičenko 27. janvārī piedalījās pārbaudes spēlē pret Klaipēdas ”Atlantas”, laukumā dodoties uz maiņu otrā puslaika gaitā.

2017. gada novembrī U19 izlase parūpējās par lielu panākumu, iekļūstot UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Elites kārtā, kas Latvijai izdevās pirmo reizi kopš 2008. gada. Latvijas U19 izlase ar 4:0 pārspēja Sanmarīno, cīnījās neizšķirti 0:0 ar spēcīgo Horvātiju, bet ar minimālu 1:2 piekāpās Dānijai, ar ko pietika, lai izcīnītu otro vietu grupā.

Lieliskā rezultāta kaldinātāju pulkā novembrī bija divi ”Riga” FC futbolisti – jau pieminētais aizsargs Pelcis un pussargs Kristers Čudars, kurš šobrīd galvenās komandas sastāvā atrodas treniņnometnē Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī. Elites kvalifikācijas kārtas spēles U19 izlases paredzētas 2018. gada pavasarī. U19 izlasei tik tālu izdevies tikt trešo reizi vēsturē.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?