Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas trešā apļa ievadā Riga FC spēkosies ar Jelgavu! Spēles sākums 20:00! Biļetes Biļešu Serviss kasēs vai pirms spēles stadionā!

Pret “Jelgavu” šajā sezonā aizvadītas divas sarežģītas spēles. Ja čempionāta atklāšanas spēlē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 1:1, tad otrā apļā pirmajā cīņā zaudējām divus punktus (1:1) emocionāla spēlē.

“Jelgavai” pagalam neizdevās sacensību otrais aplis, kurā komanda izcīnīja vienu uzvaru, trīs reizes spēlēja neizšķirti un piedzīvoja četrus zaudējumus, tiesa, uzvaru jelgavnieki izcīnīja tieši pēdējā spēlē Daugavpilī (2:0). Šobrīd turnīra tabulā ar 16 spēlēs izcīnītiem 16 punktiem ieņem pēdējo vietu.

Jāizceļ arī tas, ka Jelgavas vienību šobrīd vada baltkrievu speciālists Oļegs Kubarevs, kurš sezonas ievadā bija kļuvis par “Riga” FC galveno treneri, taču pēc dažām spēlēm abas puses vienojās par sadarbības pārtraukšanu.

“Riga” FC uzņēmusi ļoti labu ritmu Mihaila Koņeva vadībā un pēdējā spēle bija labākā šajā sezonā, ar 6:1 sagraujot otro apli lieliski aizvadījušo Jūrmalas “Spartaku”. Rīdzinieki šobrīd ar 34 punktiem 16 spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā. Seko RFS, kas aizvadījusi par vienu spēli vairāk un ieguvusi 31 punktu. Trešajā vietā joprojām ar 26 punktiem ir “Spartaks”.

Mača sākums pulksten 20:00! Biļetes variet iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-fk-jelgava-riga-fc-majas-speles-289682/ ) vai pirms spēles Skonto stadionā. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV kanālā.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?