Vladislavs Fjodorovs. Foto: Riga FC

Šodien Dubaijā Riga FC aizvadīs noslēdzošo spēli AAE treniņnometnes ietvaros! Pulksten 13:30 sāksim cīņu pret vienu no Slovākijas spēcīgākajām komandām Žilina! Tiešraidē spēli varēsiet vērot Riga Football Club Youtube kanālā!

Treniņnometni Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī “Riga” FC uzsāka 15. janvārī. Gandrīz katru dienu notika treniņi divas reizes dienā, tāpat aizvadītas jau divas pārbaudes spēles. Komandā nav izticis bez nelieliem savainojumiem, dažiem cilvēkiem nācās tikt galā ar vīrusiem, bet kopumā treniņnometne ir aizritējusi pēc plāna un esam paveikuši tuvu maksimumam.

Pirmajā pārbaudes spēlē AAE “Riga” FC spēkojās ar Malaizijas spēcīgāko komandu “Johor”, pret kuru diezgan pārliecinoši pierādījām savu meistarības pārākumu un droši uzvarējām ar 2:0. Otrā pārbaudes spēle bija pret šobrīd trešo spēcīgāko Krievijas Premjerlīgas klubu “Rostov”. Ātri guvām vārtus, taču vadību noturēt nespējām un galarezultātā atzinām pretinieku pārākumu ar 1;3.

Šodien noslēdzošajā pārbaudes spēlē šīs treniņnometnes ietvaros “Riga” FC pretiniece būs viena no Slovākijas čempionāta spēcīgākajām komandām “Žilina”. Komanda tika izveidota tālajā 1908. gadā. “Žilina” ir septiņas reizes triumfējusi Slovākijas spēcīgākajā līgā, bet pēdējo reizi tas izdarīts 2016./2017. gada sezonā. Tāpat šīs Slovākijas komandas kontā ir divas valsts kausa trofejas.

Jāpiemin, ka “Žilina” vairākiem Slovākijas futbolistiem ir bijis labs tramplīns, lai pārceltos uz spēcīgākiem čempionātiem un klubiem. Pēdējos gados no “Žilina” komandas spēlētāji ir pārcēlušies uz tādiem klubiem kā “Borussia Monchengladbach”, “Feyenoord”, “Fiorentina”, “Brescia”, “Copenhagen”, “Empoli” un “Celta de Vigo”. Pārejas summas ir svārstījušās no 1,2 līdz 5,5 miljoniem eiro. Komandas kodolu šobrīd lielākoties veido vietējie slovāku spēlētāji.

Mača sākums šodien Dubaijā, “The Sevens” stadionā, pulksten 15:30 pēc vietējā laika jeb pulksten 13:30 pēc Latvijas laika. “Riga” FC arī šo spēli piedāvās tiešraidē savā Riga Football Club Youtube kanālā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?