Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC turpina treniņnometni Kipras pilsētā Pafā un šodien aizvadīs pāŗbaudes spēli pret vietējo “Pafos”! Mača sākums pulksten 18:00! Par spēles gaitu ziņosim savos sociālajos tīklos.

Uz Pafu komanda bez astoņiem izlašu spēlētājiem devās sestdienas rītā. Kiprā komandai ir ieplānota treniņnometne līdz 15. oktobrim, lai veiksmīgāk sagatavotos sezonas noslēdzošajai daļai un atlikušajai daļai cīņā par Latvijas čempiontitulu.

Pafa komandu priecē ar lieliskiem laikapstākļiem. Dienas gaitā gaisa temperatūra pietuvojas 30 grādiem virs nulles. Treniņi notiek divas reizes dienā – no rīta strādājam trenažieru zālē, savukārt vakarā ir treniņš futbola laukumā.

Vienīgo pārbaudes spēli šajā treniņnometnē aizvadīsim šovakar. Pretiniekos rīdziniekiem stāsies Kipras augstākās līgas komanda “Pafos”. Pafā bāzētā komanda šosezon čempionātā aizvadījusi piecas spēles, izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot trīs zaudējumus. Tieši pēdējā spēlē “Pafos” savā laukumā ar rezultātu 2:1 pieveica vienu no Kipras čempionāta līdervienībām “Omonia”.

Mača sākums šovakar pulksten 18:00.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?