“Riga” FC kopš 6. janvāra pilnvērtīgi ir uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai un aizvada aktīvus treniņus divas reizes dienā. Vakar aizvadījām savstarpējo treniņspēli, kurā A komanda uzvarēja ar 2:0, bet pēc dažām dienām jau lidosim uz treniņnometni AAE galvaspilsētā Abū Dabī.

Lai arī daudzi Latvijas futbolisti trenējās jau kopš decembra vidus, pilnā sastāvā gatavošanos 2020. gada sezonai Skonto hallē sākām 6. janvārī. Visas nedēļas garumā komanda smagi strādā, aizvadot treniņus divas reizes dienā – gan trenažieru zālē, gan Skonto hallē.

Vakar komanda aizvadīja divpusējo spēli, sadaloties divās komandās. A sastāvs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0, katrā no puslaikiem gūstot pa vieniem vārtiem. Mača pirmajā puslaikā izcēlās starpsezonā piesaistītais Islandes uzbrucējs Stefans Ļubičičs, kurš izcēlās pēc Ivana Lukjanova piespēles.

Savukārt otrajā spēles daļā vārtus guva futbolists, kurš oficiāli “Riga” FC sastāvu papildinās tuvākajā laikā. Viņam piespēlēja pagājušās sezonas “Riga” FC labākais futbolists Armands Pētersons.

Svētdien komandai paredzēts viens treniņš, bet pirmdien atkal darbosimies divas reizes dienā. Šobrīd komanda aktīvi strādā pie fiziskās sagatavotības, lai pēc iespējas labākā gatavība varētu uzsākt gaidāmās treniņnometnes siltajās zemēs.

15. janvāra vakarā komanda dosies uz Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu Abu Dabī, kur aizvadīs 14 dienu treniņnometni. Tās ietvaros notiks trīs pārbaudes spēles – pret Malaizijas pēdējo divu gadu čempioni “Jahor”, Krievijas Premjerlīgas klubu “Rostov”, kā arī Slovākijas vienu no spēcīgākajām komandām “Žilina”.