Tjagu Primau. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

25 gadus vecais ”Riga” FC uzbrucējs Tjagu Primau pēc izcīnītās uzvaras pret Jūrmalas ”Spartaku” pauda lielu prieku, ka treneris devis iespēju un viņam izdevies komandai palīdzēt ar gūtiem vārtiem. Brazīlietis tic, ka komanda šosezon var iegūt gan Latvijas kausu, gan triumfēt čempionātā. 

“Pret Jūrmalas komandu bija ļoti grūta spēle. Izdevās gūt vārtus pirmā puslaika beigās ar 11 metru soda sitiena palīdzību, bet diemžēl otrā puslaika sākumā ielaidām vārtus, kas nebija noticis jau ļoti sen. Esmu priecīgs, ka man sniedza iespēju doties laukumā un izdevās palīdzēt komandai ar vārtu guvumu. Pēc tam Armands iesita arī trešos vārtus un pielika punktu šai spēlei,” tā pēc mača pret ”Spartaku” stāsta ”Riga” FC priekšējās līnijas futbolists Tjagu Primau.

Brazīlijas futbolists neslēpj, ka šobrīd katrai spēlei ir milzīga nozīme. “Katrā spēle tagad ir kā fināls. Mēs paveicām ļoti lielu un smagu darbu, lai beidzot izvirzītos turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. Skaidrs, ka turpināsim strādāt tikpat nopietni, lai sezonas beigās varam kļūt par čempioniem.”

Tjagu meklēja iemeslus, kāpēc komandai ir izdevies uzvarēt 12 spēles pēc kārtas Latvijas futbola Virslīgā. “Iemesls ir vienkāršs, un tas ir ieguldītais darbs treniņos. Visa komanda kopā, ne tikai futbolisti, cīnās par vienu mērķi, kas ir Latvijas čempionāta tituls. Man ļoti daudz palīdz galvenais treneris Viktors Skripņiks, no kura katru dienu iemācos kaut ko jaunu. Lieliski esmu iejuties Eiropā, visi cilvēki, kas ir man blakus palīdz gan laukumā, gan ārpus tā.”

“Ceru, ka būsim gan Latvijas čempioni, gan iegūsim kausa izcīņas trofeju. Ticu, ka mums ir viss nepieciešamais, lai to paveikt. Gribu turpināt palīdzēt komandai gan ar gūtiem vārtiem, gan rezultatīvām piespēlēm, kas man ir izdevies pēdējās spēlēs. Esmu ļoti priecīgs, ka atrodos Rīgā. Vēlos, lai viss tā turpinātos līdz pat sezonas beigām,” noslēgumā piebilst Primau.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?