Viens no vadošajiem Riga FC komandas spēlētājiem Oļegs Timofejevs vēl uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar klubu. Pēc jaunās vienošanās labās malas aizsargs pārstāvēs „lauvas” līdz 2018. gada beigām.

Oļegs Timofejevs.

Oļegs Timofejevs.

Šajā sezonā Timofejevs nāca laukumā  Riga FC komandas sākumsastāvā visās 23 Virslīgas spēlēs un tikai divos gadījumos tika nomainīts pirms finālsvilpes. Čempionāta gaitā 27 gadus vecs aizsargs izcēlās ar vienu vārtu guvumu un trim rezultatīvajām piespēlēm. Vērts atzīmēt, ka Oļegs tika vien pie diviem brīdinājumiem, kas ir diezgan iespaidīgs rādītājs viņa pozīcijas spēlētājam.

Riga FC sporta direktors Aleksandrs Romašins: „Mēs turpinām darbu pie sastāva stiprināšanas. Nesen vienojāmies ar Latvijas izlases kreisās malas aizsargu Antonu Kurakinu. Tagad pēc līguma pagarināšanas ar Oļegu Timofejevu varam būt droši arī par labās malas aizsarga pozīciju. Oļegs ir mūsu komandas līderis gan laukumā, gan ģērbtuvē. Viņš ir stabils spēlētājs, kurš veic  lielu darba apjomu abās laukuma daļās. Svarīgi arī tas, ka Oļegs pie vajadzības var uzspēlēt aizsardzības centrā.”

Savas karjeras laikā Timofejevs izcīnīja Latvijas čempiona titulu ar „Ventspils” (2013. gads). Aizsarga kontā arī trīs spēles Latvijas valstsvienībā.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?