”Skonto” stadions. Foto: Riga FC

Uzņēmums ”Fitnesa Parks” sadarbībā ar ”Riga” FC jau pagājušajā nedēļā uzsāka darbus pie infrastruktūras uzlabošanas Latvijas lielākajā un labākajā futbola stadionā ”Skonto”. 17. maijā stadionā risināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle.

”Skonto” stadions joprojām ir labākais futbola stadions mūsu valstī, tāpēc arī ”Riga” FC rūp, lai gan mūsu komanda, gan Latvijas nacionālā izlase spēles varētu aizvadīt šajā galvaspilsētas stadionā, tāpēc notikumi ap stadionu pēdējā laikā mums bija ļoti nepatīkami. 22. aprīlī Latvijas talkas ietvaros kopā ar savu akadēmiju pēc labākās sirdsapziņas mēģinājām atbrīvot laukumu no vecās zāles. Vēl vairāk būtu izdevies paveikt, ja lielāko daļu dienas nebūtu patiesi traki laikapstākļi.

Šobrīd esam pieņēmuši lēmumu vēl nopietnāk palīdzēt uzlabot infrastruktūru ”Skonto” stadionā. Par noslēgto sadarbību stāsta stadiona apsaimniekotāja ”Fitnesa Parks” valdes priekšsēdētājs Aivars Trops: ”Sadarbība ir laba. Riga FC ir ļoti labi klienti. Spēj arī samaksāt par savām vēlmēm atšķirībā no citiem klubiem, kas te bijuši. Var just, ka cilvēki klubā ir disciplinēti. Ja tu esi disciplinēts ārpus laukuma, tad tas pēc tam ir redzams arī futbola laukumā.

Klubs ir piešķīris finansiālos līdzekļus, kurus mēs tad pārvirzīsim Skonto stadiona bāzes attīstībai. Daudz kas ir jādara stadionā, bet pirmie darbi jau ir sākušies. Mēs no savas puses arī dosim pretī to, ko varēsim, kas būs labi apstākļi. Nekas tāpat vien netiek dāvināts. Tāpat vēl viena lieta, ko redzēsiet, kā mūsu pateicību – tribīnēs vairs nebūs uzraksts Skonto FC, bet Riga FC. Pēc savas pieredzes tiešām varu pateikt, ka, ja tu esi disciplinēts dzīvē, maksājumos, tad arī sportiskos rezultātus var sasniegt. Citiem nekas nesanāk, tāpēc ka arī dzīvē viņi ir haotiski, melo kaut ko un netur savus solījumus. ”Riga” tāda nav.”

Piedāvājam Jums arī ”Riga” ģenerāldirektora Aleksandra Proņina komentāru: ”Tātad mēs pilnībā mainām VIP ložu. Veidosim to skaistāku un modernāku. Sadarbībā ar ”Fitnesa” parku pirksim vajadzīgās mēbeles, remontēsim ģērbtuvi, kas būs domāta gan Latvijas izlasei, gan mūsu komandai. Kopā pirksim arī sēdekļus sektoriem Hanzas ielas pusē. Vēl viena lieta, kas būs jauna – uzliksim jaunu tablo Skonto manēžā. Lēmumu palīdzēt pieņēmām visu interesēs – kluba, Latvijas nacionālās izlases, Rīgas un Latvijas kopumā. Latvijā joprojām šis ir vienīgais lielais un labais stadions, tāpēc, domāju, ka ieguvēja kopumā būs visa Rīga un Latvija.”

”Skonto” stadionā pirmā spēle tiks aizvadīta 17. maijā, kad Latvijas kausa izcīņas finālā ”Riga” FC spēlēs pret Ventspils futbolistiem. Mača sākums pulksten 20:15.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?