Džordže Šušņars. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

25 gadus vecais ”Riga” FC jaunieguvums Džordže Šušņars pēdējās sezonas pavadījis Šveices Superlīgā un pēc spēka otrajā čempionātā, bet šobrīd serbs grib atgūt lielāku spēļu praksi, gūt desmit vārtus un kļūt par Latvijas futbola Virslīgas čempionu.

”Arī mana situācija bija līdzīga kā Darko [Lemajičam] un Milanam [Vušurovičam]. Man pazvanīja aģents un piedāvāja šo variantu, un es uzreiz arī piekritu. Uz pārbaudes laiku biju septiņas dienas. Treneris par mani sacīja labus vārdus, un arī man pašam bija pārliecība, ka gribu šeit palikt,” Šušņars stāsta par savu pievienošanos ”Riga” FC.

”Ja godīgi, tad pirms tam par Latviju neko nezināju. Vienīgi basketbolistu Kristapu Porziņģi un Dāvi Bertānu, kurš spēlēja Serbijā, Belgradas ”Partizan”. Pats gan esmu no mazas Serbijas pilsēta Ruma. Pēdējās sezonas pavadīju Šveicē. Arī darbojos uzbrucēja pozīcijā. Ja Darko patīk spēlēt ar galvu, tad man vairāk ar bumbu pa zemi. Esmu tāds spēlētājs, kurš meklē pozīcijas, brīvās zonas, cenšos tur saņemt bumbu un noslēgt uzbrukumus ar precīzu sitienu. Domāju, ka man itin laba tehnika un ātruma īpašības,” par savu spēles stilu stāsta Džordže.

”Arī es teikšu, ka Rīga ir lieliska pilsēta. To pašu varu sacīt par ”Riga” klubu – komandas biedri ir lieliski un īstenībā visi cilvēki šajā organizācijā ir pozitīvi. Esmu laimīgs nonākt šajā klubā un uzskatu, ka pavisam noteikti varu spēlēt šajā līmenī. Protams, Šveicē ir augstāks futbola līmenis, bet jūtu – arī te nebūs viegli. Uzbrucēji ir laba līmeņa. Būs jācīnās par vietu sastāvā, esmu gatavs to darīt. Konkurence ir laba lieta,” turpināja Šušņars, kurš šobrīd Rīgā dzīvo kopā ar Milanu un Darko, bet tuvākajā laikā futbolisti meklēs katrs savu dzīves vietu.

”Mani mērķi? Gribētos gūt desmit vārtus! Uzvarēt čempionātā un nākamgad spēlēt Čempionu līgas kvalifikācijā. Redzēju spēli pret RFS klātienē – tā bija laba līmeņa spēle. ”Riga” tā bija liela uzvara, zinu, ka tas ir īsts derbijs starp šīm komandām,” noslēgumā piebilda Džordže.

Kluba mājaslapā atradīsiet sarunu arī ar Darko Lemajiču, bet tuvākajās dienās būs pieejami arī Milana Vušuroviča un Minori Sato komentāri.

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?