Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC centra aizsargs Elvis Stuglis sniedzis savu komentāru pirms rītvakar paredzētās Latvijas futbola Virslīgas spēles pret ”Metta/LU”. Elvis atzīmē, ka nekāda pretinieka nenovērtēšana nav iespējama, un ”Riga” FC katrai spēlei gatavojas ar maksimālu atdevi.

”Pēc vairākām uzvarām noskaņojums komandā ir labs. Pret ”Mettu” gatavojamies tāpat kā uz katru spēli. Neviens neatslābinās, tam nav nozīmes, ka viņi ir zemākā vietā turnīra tabulā. Vienādi gatavojamies gan pret līderiem, gan vājākām komandām. Neviens pa mākoņiem tagad nelidinās, visi džeki ir profesionāļi un saprot, kas ir jādara katram,” stāsta ”Riga” FC futbolists Elvis Stuglis.

25 gadus vecais aizsargs 2014. gadā 15 spēles pats aizvadīja ”Metta/LU” sastāvā, pēc tam pārceļoties uz Jūrmalas ”Spartaku”. ”Organizācija ”Mettā” ir ļoti laba, viņiem ir savs redzējums. Ideja, uz kuru viņi virzās. Sistēma viņiem ir attīstīta un ir tikai apsveicami, ka tiek strādāts ar jauniešiem. Pret ‘’Mettu’’ šosezon abas spēles bija grūtas, pat nezinu kāpēc. Bumba negribēja lidot vārtos, bet vienalga spējām uzvarēt, kas arī ir pats galvenais. Populārākais rezultāts mums ir 1:0.”

”Salīdzinot ar sezonas sākumu, krietni esam progresējuši taktiskā ziņā. Ar pirmo treneri bija vairāk tāds fizisks futbols, bet tagad ir taktisks, tehnisks. Par Viktoru Skripņiku var teikt tikai visu labāko. Var just, ka visiem komandā ir lielāka pārliecība. Visi saprotam, ka varam vēl panākt RFS un cīnīties par čempiontitulu,” Elvis komentē izmaiņas komandas demonstrētajā futbolā, neslēpjot, ka futbolisti paši šobrīd sev tic vairāk nekā sezonas pirmajā pusē.

Tāpat futbolists pastāstīja par spēlēšanu šajā sezonā gan centra aizsarga, gan uzbrucēja pozīcijās. ”Mana pozīcija laukumā ir centra aizsargs. Tur vienkārši sanāca tā, ka uzbrucējiem bija traumas, tāpēc bija vajadzīga palīdzība priekšā. Vienu divas spēles uzspēlēju uzbrukumā, bet jau kādu laiku esmu centra aizsargs.”

Pret ”Metta/LU” komandu rīt spēles Daugavas stadionā Rīgā pulksten 19:00. Tiešraidē spēli būs iespējams vērot Best4SportTV kanālā. Šī spēle izcelta kā kārtas centrālais mačs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?