Slaviša Stojanovičs; Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc 1:1 neizšķirta Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas spēlē pret RFS neslēpa vilšanos par izlaisto uzvaru. Visai komandai pēc neizcīnītajiem trīs punktiem bija milzīgs sarūgtinājums, tomēr aktīvi un ar maksimālu atdevi pēdējās dienās esam strādājuši, lai veiksmīgi aizvadītu sezonas atlikušās cīņas.

Slaviša Stojanovičs, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Smaga spēle! Tādu to arī gaidījām. Pilsētas derbijs. Abās komandās spēlētāji viens otru ļoti labi pazīst. Bija itin atklāts futbols, abas komandas vēlējās uzvarēt. Ar nedaudz labāku koncentrēšanos un nelielu veiksmes palīdzību būtu ieguvuši trīs punktus. Pie rezultāta 1:0 mums bija lieliskas iespējas. Kad saņēmām sarkano kartīti, viņi mūs piespieda tuvāk soda laukumam un bija grūti aizsargāties. Ceru, ka līdzjutēji izbaudīja spēli.

Treneris pēc smagas nopūtas atbildēja uz žurnālista jautājumu, vai ir apmierināts ar sasniegto rezultātu: ”Mēs bijām patiešām tuvu trim punktiem. Grūti pateikt, kā viss būtu beidzies, ja mēs paliktu laukumā ar 11 futbolistiem. Kontrolējām situāciju, radījām viņiem lielas briesmas pēc tālajām piespēlēm. Bija labi pretuzbrukumi, bija arī sagatavotas maiņas…Bijām tuvu, tāpēc neesmu apmierināts, jo bijām vadībā, un pārsvars bija jānosargā. No otras puses, RFS ir spēcīga komanda ar labiem futbolistiem. Esmu priecīgs, kā mana komanda cīnījās par katru bumbu.”

Andrejs Kaļiņins, RFS galvenais treneris: ”Kā treneris esmu piedalījies jau vairākās šo komandu cīņās. Uzskatu, ka šoreiz tas jau patiešām bija kaut kas līdzīgs derbijam. Īsts derbijs, cīņa par labākās komandas godu pilsētā. Piekritīšu kolēģim, ka futbols šajā reizē bija atklāts. Skatītājiem tas noteikti ir interesanti, bet trenerim tas ir nervozāk, jo parādās kļūdas aizsardzībā, ir neizmantoti momenti uzbrukumā. Pie tā strādāsim. Varu pateikties futbolistiem par viņu pašatdevi laukumā. Protams, gribējām uzvarēt, bet, ņemot vērā, kā spēle attīstījās, bija svarīgi nezaudēt. Visa cīņa vēl ir priekšā.”

”Riga” FC nākamo spēli aizvadīs 25. augustā Zemgales Olimpiskajā centrā, spēli pret vietējo Jelgavas komandu uzsākot pulksten 18:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?