Slaviša Stojanovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc 4:0 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas spēlē pret ”Metta/LU” sacīja, ka pirms spēles bijis spiediens un visi sapratuši, ka ir vajadzīga uzvara. Tagad galvenais ir turpināt smagu darbu un gatavoties nākamajiem mačiem. 

Slaviša Stojanovičs, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Pēc sliktiem rezultātiem pēdējā laikā mums bija ļoti vajadzīga uzvara. Gaidījām, ka būs smaga spēle, un tā tāda arī bija. Varbūt pat grūtāka nekā rezultāts parāda. Mums izdevās gūt vārtus izšķirošos brīžos, tāpēc izdevās uzvarēt spēli. Bija arī brīži, kad ļoti labi nospēlēja mūsu vārtsargs. Mēs esam ļoti priecīgi par izcīnītajiem trim punktiem. Turpināsim strādāt – mazāk runāsim, vairāk strādāsim. Tā mums būs labāk. Turpināsim darbu.”

Treneris atbildēja uz jautājumu, vai pēc sliktajiem rezultātiem kaut kā īpaši motivējis komandu: ”Skaidrs, ka nebija patīkams brīdis. Pirms diviem zaudējumiem bija vēl viens zaudējums, tādējādi trīs nepatīkami rezultāti pēc kārtas. Protams, ka visi jutām spiedienu šīs spēles sakarā. Zinājām, ka šajā čempionātā katra spēle pret ”Mettu” ir sarežģīta. Biju redzējis arī iepriekšējos mačus. Gatavojāmies, cik labi vien varējām. Šodien rezultātu sasniedzām, bet mums ir jāturpina strādāt.”

Stojanovičs arī neslēpa, ka vēl turpina iepazīt komandu un šobrīd nav pilnīgas skaidrības par starta sastāvu: ”Joprojām turpinu iepazīt futbolistu spējas tehniski, taktiski, arī raksturu. Ir daudzas lietas, kas trenerim ir jāzina, kad izvēlas tos 11 futbolistus, kuri dodas laukumā. Nav tikai tas, ko tu redzi treniņu laikā, ir nianses arī bez tā – kāds ir raksturs, kā spēlētājs tiek galā ar spiedienu, kā spēlē svarīgās spēlēs. Mums skaidrs, ka liels zaudējums bija Laizāna un Lemajiča nespēlēšana. Oļegs būs atpakaļ nākamajā spēlē, bet Darko ceram, ka atgriezīsies pēc iespējas ātrāk. Tāpat arī Šabalas vairs nav sastāvā. Tā ir cita komanda. Spēlējam citādāk nekā iepriekš, tāpēc vēl daudz lietas, kas jāsaliek kopā. Protams, vislabāk, ja ir 15-16 labākie futbolisti. Komandā nav tikai 11 futbolisti.”

Andris Riherts, ”Metta/LU” galvenais treneris: ”Neskatoties uz graujošu rezultātu, 0:4 tomēr ir liels rezultāts, kaut gan arī čempioni tā zaudē, bet pie tā nevajadzētu pierast. Tā nebūtu laba tradīcija. Ir arī labas lietas, ko es varu atzīmēt – vēlēšanās un izveidotie momenti. Diemžēl totāli nepareizi pieņemtie lēmumi mums traucēja sasniegt šajā spēlē kaut ko vairāk. Varam teikt, ka bija momenti un rezultātam bija jābūt citādākam, bet, ja krīt tikai vienos vārtos, tad tā bija lemts šoreiz.”

Nākamo spēli ”Riga” FC aizvadīs 21. augustā Latvijas futbola Virslīgas 19. kārtas ietvaros Rīgas derbijā pret RFS. Arkādijas stadionā laukumā spēles sākums pulksten 19:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?