Slaviša Stojanovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc 2:1 laimīgas uzvaras pret ”Jelgavu” neslēpa, ka mača pirmajā puslaikā komanda spēlējusi pagalam vāji, pie tam spēlētājos nebija redzama kaisle pret spēli, tāpēc jāizdara pareizie secinājumi, lai turpmāk komanda labu sniegumu demonstrētu visas 90 minūtes.

Slaviša Stojanovičs, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Šodien parādījām divas dažādas sejas – pirmajā puslaikā neparādījām praktiski neko. Spēlējām bez kaisles, bez agresijas, bez kombinācijām. Gandrīz nekā. Mājinieku komanda bija labākā formā, viņi uzvarēja vairāk divcīņu, viņi bija stiprāki, ātrāki, un tas bija tikai laika jautājums, kad pirmajā puslaikā viņi gūs vārtus.

Viņiem bija daudz iespēju pēc sānu iemetieniem, stūra sitieniem un beigās pēc puslaika 1:0 viņu labā. Mēs pamainījām dažas lietas, sevišķi pēc sarunas pārtraukumā un otrajā puslaikā parādījām citu seju. Ar to pietika, lai šodien uzvarētu, bet, ja vēlamies turpināt spēlēt kā profesionāla komanda, tad otrā puslaikā parādītais jādemonstrē visas 90 minūtes, nevis tikai 45 minūtes. Dažreiz pietiek ar 45 minūtēm, bet lielākoties ar to nepietiek.”

Treneris arī atzīmēja kapteiņa Kaspara Gorkša lielo nozīmi komandā: ”Kā mēs treneri sakām, viņš ir mana labā roka. Viņš savu darbu dara ļoti labi, viņš spēlē labi, viņš gūst vārtus. Novēlu viņam tikai turpināt šādā pašā garā. Viņš ir labā formā un novēlu viņam arī aizvadīt divas labas spēles izlases sastāvā pret Ungāriju un Šveici. Turēšu īkšķus.”

Dāvis Caune, FK ”Jelgava” galvenais treneris: ”Daudz neko negribas piebilst – spēle visu parādīja. Visu laiku runājam par fiziskās sagatavotības problēmu un negribas to pieminēt, bet pēdējās desmit minūtes man nepatika, jo piespiedāmies. Nespējam iesist vārtus no spēles. Šajās četrās spēlēs esam guvuši divus vārtus, abus no standartiem. Tas nav slikti, bet no spēles maz momentu veidojam. Kopš pirmās manas spēles pieklibo šīs divas lietas – fiziskā sagatavotība un uzbrukums. Tomēr jau ir labāk un šodien mazliet nepaveicās – skatījāmies video un redzējām divus veidos kā viņi var iesist un tā viņi arī iesita. Likumsakarīgs iznākums, bet šodien, salīdzinot ar iepriekšējām spēlēm, bijām vistuvāk gan rezultatīvam neizšķirtam, gan uzvarai.”

Otrdien komandas dodas uz treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, jo diemžēl Rīgā šobrīd nav iespēja aizvadīt pietiekami kvalitatīvu treniņprocesu. Pērnavā komanda trenēsies nedēļu un aizvadīs arī vienu pārbaudes spēli.