Slaviša Stojanovičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums ”Riga” FC galvenā trenera Slavišas Stojanoviča un ”Liepāja/Mogo” galvenā trenera Tamaza Pertijas komentārus pēc rīdzinieku lieliskās 2:1 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas spēlē. 

Slaviša Stojanovičs, ”Riga” FC galvenais treneris: ”Piekrītu pretinieku trenerim, ka šī bija laba spēle no abus komandu puses. Abas vienības vēlējās uzvarēt, demonstrēja labu sniegumu. Liepājai ir organizēta komanda ar labiem futbolistiem, tāpēc ir jāatdod no sevis visi 100 procenti, lai iegūtu kādus punktus. Bija jākoncentrējas katrā spēles momenta, cīnījāmies līdz galam un beigās ar nelielu veiksmes palīdzību arī guvām divus vārtus.

Redzēju lielisku cīņassparu. Apsveicu savus futbolistus ar to, ka viņi cīnījās līdz galam un nepadevās. Jau iepriekš bijām tuvu vārtiem, bet pietrūka koncentrēšanās sitienos. Ļoti svarīgi trīs punkti. Nav laika domāt par šo spēli, gatavojamies jau nākamajai spēlei trešdien.”

Treneris atzinīgi vērtēja Dušana Brkoviča debiju ”Riga” FC rindās, bet piebilda, ka serbs var būt vēl labāks, uz ko treneris arī cer. Slaviša preses konferencē neslēpa, ka 19 gadus ilgajā trenera karjerā līdz šim nebija piedzīvojis situāciju, kad piecas komandas ir tik tuvu un visas joprojām cīnās par čempiontitulu.

Tamazs Pertija, ”Liepāja/Mogo” galvenais treneris: ”Laba spēle bija no abu komandu puses. Futbola laukumā bija labs spēles zīmējums. Zaudējām spēli, ļoti sāpīgi, jo, protams, varējām spēli pabeigt ar mums vēlamu iznākumu. Diemžēl pašu kļūdas, pretinieks tās nepiedeva, un tā laikam jau arī ir komandas meistarība. Principā nav pretenziju pret futbolistiem, jo spēlējām labi, bet pašu pieļautās kļūdas bija izšķirošas.

Sanāk, ka astoņas minūtes nespējām nospēlēt līdz galam, neskatoties uz to, ka pastiprinājām aizsardzības darbības, pastiprinājām centru, jo pretinieki lieliem spēkiem uzbruka, ņemot vērā, ka zaudēja. Tagad viss sākas no nulles. Man ir tāda sajūta, ka tikai tagad sākam čempionātu, visas komandas atrodas blakus. Tieši šodien sākās čempionāts, zaudējumu piedzīvoja arī ”Spartaks”, RFS uzvarēja, mēs zaudējām, ”Riga” uzvarēja, un visi esam blakus. Paliek vēl piecas spēles.”

Jau 20. septembrī ”Riga” FC aizvadīs nākamo spēli Skonto stadionā – Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros cīņa pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 19:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?