Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā “Riga” FC turpinās cīņu Latvijas futbola Virslīgas turnīrā! Mača sākums pret “Valmiera Glass ViA” komandu pulksten 18:00! Tiešraide Sportacentrs.com TV!

Pret Valmieras komandu šosezon esam aizvadījuši trīs spēles, un šī ir vienīgā komanda turnīrā, kuru neesam spējuši uzvarēt. Pirmajās divās spēlēs rīdzinieki nespēja izmantot savas iespējas un ielaida vienus vārtus (0:1, 0:1), bet trešajā spēlē atkal palikām uz nulles, tiesa, trešā apļā spēlē arī paši savus vārtus nosargājām neieņemtus (0:0).
Iepriekšējā spēlē pret “Ventspili” rīdzinieki nedemonstrēja to labāko sniegumu, un galvenais treneris Mihails Koņevs šo spēli (0:0) nosauca par vienu no vājākajām šosezon.
Pēc zaudētiem diviem punktiem šonedēļ komanda centās izdarīt pareizos secinājumus, lai sasniegtu to spēles līmeni, pie kura skatītāji jau bija pieraduši. Pēc ilgāka pārtraukuma treniņu aizvadījām RTU stadionā, jo tieši uz mākslīgā seguma laukuma aizvadīsim spēli svētdienas vakarā. Pret Valmieru spēlēt nevarēs Antonijs Černomordijs, kurš spēlē pret ventspilniekiem nopelnīja noraidījumu.
No turnīra tabulas viedokļa nekas ļoti nav mainījies, un “Riga” FC joprojām ir pārliecinoša līdervienību. Čempioni 25 spēlēs iekrājuši 54 punktus un tuvāko sekotāju RFS apsteidz par astoņiem punktiem, pie tam RFS aizvadījusi par divām spēlēm vairāk. “Valmiera Glass ViA” savukārt joprojām cer iesaistīties cīņā par Eirokausu ceļazīmēm. 25 spēlēs valmieriešiem ir 35 punkti un piektā pozīcija. “Spartaks” ir piecu punktu attālumā, bet Valmierai ir divas spēles mazāk.
Mača sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā pulksten 18:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?