Šovakar Skonto stadionā “Riga” FC izcīnīja kārtējo uzvaru Latvijas futbola Virslīgā, 26. kārtas spēlē ar 2:1 pieveicot “Liepāju”. Uzvaras vārtus guva ukraiņu uzbrucējs Miroslavs Slavovs. Trešdien lidosim uz spēli Dānijā.

Pret Liepājas komandu šajā sezonā rīdzinieki bija izcīnījuši divas uzvaras divās spēlēs – 1:0 un 2:1. Salīdzinot ar spēli Helsinkos, “Riga” FC galvenais treneris nomainīja gandrīz visu sastāvu, savukārt otrajā puslaikā debiju čempionu sastāvā piedzīvoja Vladimirs Kamešs.

Mača ievadā “Riga” FC ieguva bumbas kontroli, un 14. minūtē bija ļoti tuvu, lai atklātu spēles rezultātu. Deniss Rakels atbrīvoja sev pozīciju sitienam, labi grieza bumbu tālajā stūrī, taču trāpīja pa stabu. Puslaika vidusdaļā iespēja bija arī liepājniekiem, kad soda laukumā ierāvās soda laukumā, bet rīdziniekus glāba Roberts Ozols.

Mājinieku vārtsargs arī citās epizodēs darbojās pārliecinoši, nesniedzot liepājniekiem cerības uz vārtu guvumiem. “Riga” FC saspēle izskatījās bīstamāk, bija vairāki centrējumi soda laukumā, taču labu noslēdzošo sitienu pietrūka. Vairāki uzbrukumi pārtrūka pēc tam, kad futbolisti gluži vienkārši krita. Pēc spēles pirmā puslaika uz rezultāta tablo bija bezvārtu neizšķirts (0:0).

Otrā puslaika sākumā laukumā devās iepriekš jau pieminētais Kamešs, kā arī gandrīz divus metrus garais ukraiņu centra uzbrucējs Miroslavs Slavovs. Rīdzinieku pārsvars pieauga ar katru minūti, bieži uz ilgāku laiku iespiedām pretiniekus viņu laukuma pusē, un gūti vārti šķietami brieda. 82. minūtē tas arī notika – pēc Vjačeslava Šarpara centrējuma ar galvu precīzi sita Slavovs (1:0). Izskaņā rīdziniekiem bija vairākas iespējas pretuzbrukumos, kuras gan tika izniekotas. Lai nu kā, trīs punkti kabatā – 1:0.

22. augustā Kopenhāgenā rīdzinieki aizvadīs UEFA Eiropas līgas “play-off” kārtas spēli pret vietējo Dānijas čempioni “Kobenhavn”. Uz Dāniju lidosim trešdien.