Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Viktors Skripņiks pēc tam, kad Liepājā pārtrūka (0:0) komandas 15 uzvarēto spēļu sērija atzīmēja, ka neizšķirts šādā spēlē nav ļoti slikts, lai gan, protams, žēl, ka neizdevās izmantot lielo skaitu iespēju pēc standarsituācijām.

Viktors Skripņiks, ”Riga” FC galvenais treneris: “Bija intensīva spēle, kurā abas komandas centās uzvarēt. Žēl, ka neizdevās izmantot savas iespējas, bet tajā pašā laikā esmu priecīgs, ka neielaidām vārtus. Atceramies, cik sarežģīta spēle pret Liepāju bija Skonto stadionā, tāpēc arī nekādu pastaigu negaidījām. Vēlos izteikt komplimentus abām komandām, jo domāju, ka šāda spēle līdzjutējiem patika. Viss joprojām ir mūsu pašu rokās. Kad šādas spēles nezaudē, tiek saglabāts optimisms. Vienalga pozitīvo emociju ir vairāk.

Standartsituācijās pietrūka precizitātes, un tas arī viss. Līdz bumbām tikām, gaisa divcīņas uzvarējām, tas bija redzams. Otrajā puslaikā labākā iespēja bija Vladimiram Bajenko, taču šoreiz sitiens sanāca virsū vārtsargam. Skaidrs, ka mēs strādājam pie standarsituācijām, un ir prieks, ka tās ir viens no mūsu galvenajiem ieročiem, taču vieni vārti pietrūka. Vēlreiz teikšu, ka abas komandas labi nospēlēja aizsardzībā. Strādāsim tālāk.”

“”Riga” ir lieliska komanda, kura ir pieredzējušāka nekā mēs. Viens punkts pret ‘’Riga’’ FC un trīs pret RFS ir labs rezultāts šajā nogrieznī. No izlases zināju Denisu Rakelu un Ivanu Lukjanovu, tāpēc malās bija svarīgi tikt galā ar viņiem. Ja Rakelam un Lukjanovam iedotu brīvību, viņi mūs smagi sodītu. Nevienam Liepājā nedrīkst būt viegli, un tas ir jāsaprot arī visiem pretiniekiem,” tā spēli pret ”Riga” FC komentēja ”Liepāja/Mogo” galvenais treneris Gordons Jangs.

”Riga” FC nākamo spēli Latvijas futbola Virslīgas turnīrā aizvadīs jau sestdien, kad Arkādijas stadionā Rīgas derbija ietvaros spēkosies ar RFS. Mača sākums pulksten 19:30.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?