Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Skonto stadionā pirms komandas oficiālā treniņa komentāru sniedza ”Riga” FC komandas galvenais treneris Viktors Skripņiks, kurš neslēpa, ka atbildes spēlē UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtā pret Sofijas CSKA uzbrukumā rīdznieki demonstrēšot agresīvāku futbolu.

”Mēs esam priecīgi, ka esam palikuši cīņā par vietu nākamajā kārtā. Esam apmierināti, ka zaudējām tikai ar 0:1, lai gan tajā spēlē arī mums bija lieliski momenti. Var teikt, ka šajā cīņā rīt būs otrais puslaiks – redzēsim, kuram izdosies uzvarēt,” stāsta Skripņiks.

Uz jautājumu par to, kā treneris vērtē komandas izredzes nokļūt otrajā kārtā, atbilde bija īsa: ”To es jums atbildēšu rīt. Es nezinu. Normāli gatavojamies otrajai spēlei. Klubam tas ir kaut kas jauns. Gribam nostartēt pēc iespējas labāk. Tas arī viss. Redzēsim, ko rītdiena mums visiem sniegs.”

”Protams, ka gribam uzbrukumā spēlēt agresīvāk. Mums tas ir jādara – spēlēsim mājās. Tiem līdzjutējiem, kuri atnāks mūs atbalstīt, ir jāredz, ka mēs cenšamies. To varu garantēt, ka izdarīsim visu, lai tiktu tālāk. Nav šaubu, ka šī ir laba līmeņa, pieredzējusi komanda. 0:1 nav tas rezultāts, pie kura mums būtu jābaidās un vai jābaidās vispār doties laukumā,” turpina ”Riga” FC galvenais treneris.

Treneris atbildēja arī uz jautājumu, vai komandā ir kādi savainojumi: ”Jā, tādi ir. Trīs četrus spēlētājus labprāt redzētu, bet viņi nevar piedalīties treniņos. Tā būs iespēja citiem, kuri alkst sevi pierādīt, tāpēc uz to nekoncentrējos un nekad to arī neesmu darījis.” Skripņiks atzīmēja,  ka viņam šī būs pirmā spēle Rīgā kluba galvenā trenera amatā, tāpēc speciālists ļoti cer, ka trībīnēs būs daudz skatītāju, tādējādi arī futbolistiem būs patīkamāk spēlēt.

Rīt spēles sākums pulksten 19:30! Biļetes joprojām ir iespējams iegādāties ”Biļešu Serviss” kasēs, kā arī interneta vietnē https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-cska-sofia-bulgarija-uefa-eiropas-ligas-spele-258204/

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?