Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Viktora Skripņika (”Riga” FC) un Dejana Vukičeviča komentāri pēc Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas spēles, kurā Rīgas un Ventspils komandas interesantā spēlē cīnījās neizšķirti 0:0.

Viktors Skripņiks, ”Riga” FC galvenais treneris: “Paldies par labiem vārdiem pretinieku trenerim. Varu piekrist, ka abas komandas spēlēja tā, lai izcīnītu uzvaru. Gribējām demonstrēt labu spēli. Domāju, ka bija labas emocijas gan laukumā, gan tribīnēs. Mums pavisam noteikti nebija uzdevums nezaudēt. Ļoti gribējām uzvarēt, bet divas reizes pēc kārtas īsā laikā tādu komandu kā ”Ventspils” uzvarēt ir grūti.

Gribas izcelt Robertu Ozolu, kurš visu čempionātu aizvada ļoti augstā līmenī. Var teikt, ka viņš pretendē uz visa čempionāta labākā futbolista balvu. Bieži tā nenotiek, kad vārtsargs ir galvenais pretendents. Viņš ir ļoti kluss un mierīgs puisis. Bez viņa komandai šajā sezonā būtu bijis grūti. Tagad mums ir atlikušas divas spēles un pozitīvi lūkojamies nākotnē.

Par šo spēli var pat uzrakstīt grāmatu. Bija tik ļoti daudz notikumu. Vienaldzīgo šajā spēlē nebija. Nav nekādu pretenziju pret futbolistiem. Komplimenti arī ”Ventpilij”, kas demonstrēja enerģisku futbolu. Maniem puišiem paldies, ka izturēja grūtāku brīdi pirmajā puslaikā, bet otrajā spēles daļā jau vairāk viesojāmies pie viņu vārtiem. Bija kļūdas, bet svarīgi, ko tu dari pēc tam. Domāju, jūs visi redzējāt, ka gribējām kļūt labāki. Esam priecīgi par situāciju turnīra tabulā, taču par čempioniem mūs vēl nevarat saukt.”

Žurnālisti papildus uzdeva jautājumu, vai komplimenti Ozolam ir arī sveiciens izlases galvenajam trenerim Miksu Pātelainenam. ”Tas ir mans personīgais viedoklis. Ozols vēl pagājušajā gadā spēlēja dublieros, principā bija amatieris, tagad ir nonācis lielajā futbolā. Roberts ir cilvēks, kurš ievilka mūs tur, kur esam. Vai ieteiktu Robertu kādam Vācijas Bundeslīgas klubam? Jā, rekomendētu. Bet tādiem jautājumiem ir spēles kā pret CSKA, kad skatās daudz cilvēku. Nevaru tā vienkārši pieiet pie kāda un teikt, lai ņem Robertu. Vācijas Bundeslīgā esmu redzējis arī vājākus vārtsargus nekā Ozols.

Dejans Vukičevičs, ”Ventspils” galvenais treneris: “Abas komandas ir malači. Trešdien bija kausa izcīņas spēle, kurā aizvadījām 120 minūtes. Izdevās atjaunoties pēc smagas spēles. Abas komandas centās izcīnīt uzvaru. Mača gaitā izveidojām labus momentus, bet pēdējās 15-20 minūtes jau vienkārši riskējām, kā rezultātā viņiem bija labas iespējas pretuzbrukumos.

Nevaru neko sliktu pateikt par savu komandu. Šī bija laba spēle, bet ”Riga” FC uzvarēt tomēr nespējām. Apsveicu pretiniekus, kurus gandrīz jau varam saukt par čempioniem. Komanda ir aizvadījusi vairākus mēnešus bez zaudējumiem. Arī mums ir bijusi laba 15 spēļu sērija, kurā zaudējumu piedzīvojām tikai pret ”Riga” FC. Toreiz nerealizējām pendeli, kausā nerealizējām pendeles, arī šajā spēlē. Ko darīt, tāds ir futbols. Vēlreiz apsveicu ”Riga” FC.”