Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jūsu uzmanībai ”Riga” FC galvenā trenera Viktora Skripņika komentāru pēc pirmās spēles (0:1) UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1. kārtā pret Sofijas klubu CSKA.

”Zinājām, kas mūs sagaida un tam arī gatavojāmies. Kaut kādā mērā tas, ko gaidījām, arī piepildījās. Labas, skaļas tribīnes. Ir puiši, kuriem šī bija pirmā tāda veida pieredze. Varu tikai viņus uzslavēt par to, kā viņi ar šo situāciju tika galā. Protams, gribējās vismaz nezaudēt, bet šī cīņa sastāv no divām spēlēm. Esam nospēlējuši pirmo puslaiku, otrs būs mūsu mājās. Tagad gatavosimies, ņemot vērā pirmo spēli, strādāsim pie kļūdu labošanas. Tagad zinām, kas mums ir jādara laukumā,” stāsta ”Riga” FC galvenais treneris.

”Spēlētājus jau labi pazīstu, zinu viņu potenciālu, tas viss ir redzams treniņos. Nebija uzdevums par katru cenu mesties uz priekšu, vajadzēja kompaktu spēli aizsardzībā un bija jāmeklē momenti priekšā. To arī darījām. Izveidojām divus ļoti labus momentus. Žēl, ka neizdevās iesist. Var redzēt, ka komanda aug, sper soļus uz priekšu. Es ceru, ka mēs joprojām nedemonstrējam maksimumu,” turpina Skripņiks.

Treneris arī nokomentēja abus ”Riga” FC momentus, kā arī situāciju ielaistajos vārtos: “Malā bija bumba, Jeņins ieskrēja soda laukumā, sekoja laba piespēle, Ivans izpildīja sitienu, bet fantastiski nospēlēja viņu vārtsargs. Otrajā momentā notika tas, ko prasījām, proti, ja ir tālā piespēle uz Darko, tad viņam bumba ir jāpasit uz priekšu, bet mūsu ātrajiem spēlētājiem Džordžam un Milanam jāskrien brīvajās zonās. Tā arī notika. Darko pagarināja, Džordžs palaida bumbu tālāk, Milans ieskrēja gandrīz viens pret vienu, labi sita, taču atkal lieliska vārtsarga spēle, izglāba viņus.

Runājot par mūsu ielaistajiem vārtiem, nav iespējams bloķēt pilnīgi visus sitienus. No 30 metriem…Var tikai uzslavēt, ka viņam izdevās tāds sitiens. Tā sanāk. Ir arī tādi vārti. Teikšu vēlreiz – neesam apmierināt, ka zaudējām, bet apmierina palikšana spēlē cīņā par uzvaru divu spēļu summā. Mums ir reālas iespējas labot situāciju savā laukumā.”

”Man nav nekādu iemeslu kaut ko pārmest komandai. Esmu apmierināts, kā viņi attiecas pret darbu, strādā treniņos. Tas, ko parādījām laukumā, bija labi, taču vienalga uzvarai pietrūka. Tas ir jāuzlabo. Futbolā nav nekā neiespējama. Arī Pasaules kauss to apliecina. Puiši skatās šīs spēles. Mēs par to runājam. Pēc tam paši to cenšamies pierādīt laukumā.

Varu garantēt, ka komanda laukumā atdos visus spēkus, lai pārvarētu šo kārtu. Uz papīra Sofijas CSKA bija lieli favorīti cīņā pret mums. Spēle pierāda, ka arī mēs mākam spēlēt futbolu. Cenšamies spēlēt, var pateikties futbolistiem par viņu attieksmi. Jo vairāk līdzjutēju būs tribīnēs un atbalstīs mūs, tā būs pateicība futbolistiem par smago darbu, ko viņi dara. Spēlējam pret ļoti cienījamu pretinieku, kuram ir augsti mērķi, budžets. Negribas neko salīdzināt, bet pēc parādīta snieguma mēs noteikti bijām pelnījuši vairāk. Tas ir futbols! Mums ir reālas iespējas pacīnīties!” noslēgumā piebilst mūsu galvenais treneris.

”Riga” FC atbildes spēli pret Sofijas CSKA aizvadīs jau 19. jūlijā, Rīgā, Skonto stadionā. Spēles sākums pulksten 19:30. Biļetes variet iegādāties ”Biļešu Serviss” kasēs un internetā vietnē https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/futbols/riga-fc-cska-sofia-bulgarija-uefa-eiropas-ligas-spele-258204/

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?