Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenais treneris Viktors Skripņiks pēc izcīnītās uzvaras pret ”Liepāja/Mogo” (1:0) neslēpa, ka ir apmierināts ar sasniegto rezultātu, taču atzīmēja, ka čempionātā priekšā vēl ir daudz spēļu un pārbaudījumu, ar kuriem komandai kopīgiem spēkiem būs jātiek galā. 

Viktors Skripņiks, ”Riga” FC galvenais treneris: “Redzot, kā ritēja spēle un to, ka izmantojām savu vienu iespēju, mums jābūt apmierinātiem, ka trīs punkti palika mums. Patīk, ka mana komanda spēj izturēt grūtās situācijās. Pretinieki labi kontrolēja bumbu, devās uz priekšu, centās, taču manā rīcībā ir puiši, kuri prot spēlēt aizsardzībā, prot spēlēt, ņemot vērā rezultātu uz tablo. Centāmies aizskriet pretuzbrukumos un izmantot standartus. Mēs varam un mums vajag spēlēt labāk, bet abas komandas spēlēja trīs dienas pēc iepriekšējā mača. Protams, esam apmierināti, uzvarot kārtējo TOP spēli. Mums patīk situācija turnīra tabulā, bet apzināmies, ka priekšā vēl daudz pārbaudījumu un savstarpējo spēļu.

Pretiniekam patīk kontrolēt bumbu, šai komandā ir ļoti ātri puiši ar ātrām kājām. Gribējām samazināt brīvās zonas – mums izdevās ierobežot viņu ātrumu. Beigās viņi veica masīvus uzbrukumus, bet tieši tas mums bija vajadzīgs, jo mums ir puiši, kuri ļoti labi spēlē gaisā. Plāns principā izdevās, vienīgi varbūt gribējām uzvarēt ar mazākiem upuriem. Kā jau teicu, varam spēlēt labāk, bet, ja jūs man pirms spēles piedāvāsiet uzvaru ar 1:0, es uzreiz parakstīšos.”

Mareks Zuntners, ”Liepāja/Mogo” galvenais treneris: “Pretinieki mainās, bet es tikai apsveicu viņus ar uzvaru. Nav pārāk patīkami. Spēlēja divas vienādas komandas, bet ar divām dažādām psiholoģijām. “Riga” – ar uzvarētāju psiholoģiju, paredzot, kas katrā epizodē notiks tālāk. Viņi kontrolēja spēli, atdodot kaut kādas epizodes – tā ir liela meistarība, no malas var just viņu pārliecību. Viņi atdot dažas epizodes, reizēm atdod iniciatīvu, bet vienlaikus kontrolē spēli, sevišķi aizsardzībā. Kopumā līdzīga spēle ar “Riga” pretuzbrukumiem un maz momentiem abu komandu izpildījumā.”

”Riga” FC nākamo spēli aizvadīs jau sestdien, 1. septembrī, Skonto stadionā pret ”Valmiera Glass/ViA” komandu. Mača sākums pulksten 17:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?