Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pirms oficiālā pirmsspēles treniņa nelielu komentāru Bulgārijas žurnālistiem pirms ceturtdien paredzētās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtas spēles pret Sofijas CSKA sniedza ”Riga” FC komandas galvenais treneris Viktors Skripņiks.

”Sofija ir laba pilsēta. Skaidrs, ka šeit ir patīkami laikapstākļi, lielisks stadions. Ko zinu par CSKA? Pēc notikušās izlozes uzreiz sākām pastiprināti sekot līdzi šai komandai. Ir mums informācija par viņu pārbaudes spēlēm, bet rīt jau būs oficiāla spēle, kas ir citādāk,” stāsta ukraiņu speciālists Viktors Skripņiks.

Īsi pirms Eiropas līgas sākuma CSKA palikusi bez sava pagājušās sezonas uzbrukuma līdera brazīlieša Fernando Karangas, kurš 2017./2018. gada sezonā čempionātā 27 spēlēs guva 23 vārtus. ”Protams, ka Karanga ir ļoti labs futbolists. Bet arī bez viņa CSKA pietiek futbolistu, kas ir spējīgi izpildīt trenera uzdevumus un plānu. Mēs koncentrējamies uz visu komandas spēli, nevis kādiem spēlētājiem individuāli.”

Treneris arī izteica savu viedokli par to, vai ”Riga” FC priekšrocība būs tas, ka komandai šobrīd rit čempionāts, kamēr bulgāriem tas vēl nav sācies. ”To mēs redzēsim tikai rīt, kuras komandas priekšrocība tā būs. Nevajag salīdzināt čempionātus, bet, protams, ja atrodies spēļu ritmā, tas ir bonuss. Bet vēlreiz saku, ka tas nav tik ļoti būtiski. Galvenais ir tas, ko komandas laukumā demonstrēs spēlē.”

”Mēs sagaidām spēcīgu spēles sākumu no CSKA, aktīvas pirmās 20 minūtes. Līdzjutēji no mājiniekiem pieprasīs ātrus vārtus. Protams, vajag izturēt šīs pirmās 20 minūtes. CSKA ir laba līmeņa komanda. Cīnīsimies. Neesam vēl zaudējuši,” piebilst ”Riga” FC komandas galvenais treneris.

Ceturtdien, 12. jūlijā, Bulgarska Armia Stadium spēles sākums pulksten 20:45!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?