Viktors Skripņiks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums ”Riga” FC komandas galvenā trenera Viktora Skripņika komentāru pēc izcīnītās 2:1 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē pret ”Mettu/LU”.

Viktors Skripņiks: “Nekad nav bijis viegli ar ”Mettu”. Cienām šo pretinieku. Šobrīd situācija tāda, ka mums svarīgs bija rezultāts. Neesam priecīgi par parādīto sniegumu pirmajā puslaikā. Pārtraukumā veicām divas maiņas, izlaidām laukumā pussargus, kuriem patīk spēlēt ar bumbu, spējām iegūt iniciatīvu laukuma vidusdaļā un lauzt spēles gaitu. Esam priecīgi par rezultātu, taču ne parādīto sniegumu. Ir reizes, kad vairāk cīnāmies ar sevi, nevis pretinieku, bet visi māk spēlēt futbolu. Komplimenti pretiniekiem par parādīto cīņu, savukārt manai komandai par demonstrēto raksturu un spēju mainīt spēles gaitu.”

”Bajenko maiņa pārtraukumā? Tā bija taktiska maiņa. Laidām divus brazīliešus laukumā, kas deva rezultātu. Skaidrs, ka Bajenko mums ir svarīgs spēlētājs šādās spēlēs, bet gribējām spēlēt vairāk uz priekšu, veikt spiedienu uz pretinieku vārtiem. Stuglis devās spēlēt centra aizsarga pozīcijā, ko dara labi, tāpēc sanāca līdzvērtīga maiņa. Bet komanda vairāk spēlēja ar bumbu,” stāsta Skripņiks.

Galvenais treneris pauda arī savas domas par situāciju turnīra tabulā. ”Trīs no četras spēlēm Virslīgā aizvadīsim savā laukumā, taču arī mājās ir bijušas grūtības. Šobrīd laukuma kvalitāte vairs nav tā labākā. Protams, esam priecīgi, ka daudz spēlēsim mājās, bet iepriekš bija četras izbraukuma spēles, no kurām trīs uzvarējām un reizi spēlējām neizšķirti. Skaidrs, ka tā būs liela vilšanās, ja nespēsim uzvarēt čempionātā, taču vairākas komandas vēl ir cīņā, un priekšā ir svarīgas spēles.”

”Riga” FC 22 spēlētāju sastāvā otrdienas rītā lidos uz Kipras pilsētu Pafu, kur trenēsies no 9. līdz 16. oktobrim. Nākamā spēle Virslīgā 20. oktobrī pulksten 13:00 pret ”Jelgavu”.