Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Skrējiens turpinās! Rīt Skonto stadionā Riga Football Club Latvijas čempionāta 5. kārtas spēlē tiksies ar BFC Daugavpils komandu! Biļetes ir pieejamas Biļešu Serviss kasēs! Spēles sākums pulksten 18:00! Tiešraide Best4SportTV kanālā!

“Riga” FC uzņēmusi labu ritmu. Pēdējās divas spēlēs komanda nav ielaidusi nevienus vārtus, savukārt pretinieku vārtos raidītas piecas bumbas – 2:0 pret “Liepāju” un 3:0 pret “Jelgavu”. Šie abi rezultāti pēc neveiksmīgās otrās kārtas spēle (1:2) pret Jūrmalas “Spartaku”. Šāds grafiks šobrīd dod otro vietu turnīra tabulā aiz RFS, kas uzvarējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs.

Sestdienas vakarā rīdzinieku pretinieki būs BFC “Daugavpils”, kas allaž izcēlusies ar talantīgiem jauniešiem un allaž ir viena no spēcīgākajām akadēmijām Latvijā. Šobrīd sastāvs ir diezgan dažāds. Ir gan jaunie futbolisti, gan tādi pieredzējuši vīri kā Valērijs Afanasjevs un Andrejs Kovaļovs, tāpat Latgales komandai ir izdevies piesaistīt arī kvalitatīvus leģionārus, no kuriem īpaši izceļas uzbrucējs Činonso Ofors, kurš ir fiziski spēcīgs, itin ātrs un ar spēcīgu sitienu.

Arī “Daugavpils” komanda veiksmīgi aizvadījusi pēdējās divas spēles, pie tam tieši Latgales klubam pieder graujošākā uzvara šajā sezonā, kad trešās kārtas spēlē ar 6:0 tika sagrauts “Tukums”, kam sekoja ceturtās kārtas uzvara ar 4:2 pret “Metta/LU”. Jāatzīmē, ka labu futbolu “Daugavpils” demonstrēja arī pirmajās spēlēs, kad pietrūka veiksmes. 0:2 savā laukumā pret “Liepāju” un 0:1 viesos pret “Jelgavu”, kad spēles beigu daļā pašu futbolists praktiski no centra ieraidīja bumbu savos vārtos.

Pagājušajā sezonā pret BFC “Daugavpils” komandu spēlējām ļoti stabili un izcīnījas četras uzvaras. Vēl spilgtāku šo rezultātu padara fakts, ka četros mačos pret “Daugavpili” neielaidām nevienus vārtus – 1:0, 3:0, 4:0, 2:0.

Mača sākums Skonto stadionā pulksten 18:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls. Biļetes uz spēli varēsiet iegādāties Skonto stadiona kasēs vai arī jau tagad “Biļešu Serviss”. Tiekamies!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?