Romāns Mickevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt, 4. martā, aizvadīs sezonas pirmo spēli Skonto stadionā! Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlē ”Riga” FC uzņems spēcīgākā Latvijas čempionāta debitanti ”Valmiera Glass ViA”. Mača sākums pulksten 17:00! Aicinām īstu futbola atmosfēru izbaudīt klātienē! 

Lai gan Latvijas laikapstākļu dēļ ilgāku laiku nebija simtprocentīgas skaidrības, vai 4. maijā varēsim spēlēt Skonto stadionā, pēdējo divu nedēļu laikā ir izdarīts liels darbs, lai spēli pret Valmieras komandu mēs varētu aizvadīt uz dabīgā zālāja laukuma, ko ļoti vēlējās gan kluba vadība, gan treneri, gan spēlētāji, gan arī līdzjutēji. Tāpēc rīt visus gaidām Skonto stadionā, lai kopīgi veidotu īstus futbola svētkus un lielisku atmosfēru.

Šajā nedēļā turpinājām smagu darbu, analizējot sezonas sākumā pieļautās kļūdas un uzlabojot spēli. Pirms spēles būsim aizvadījuši vairākus treniņus uz dabīgā seguma laukuma. Neviens komandā nav apmierināts ar sezonas ievadā sasniegtajiem rezultātiem un parādīto spēli, un paši futbolisti ir motivācijas pilni, lai pierādītu, ka tā ir bijusi tikai neveiksme – visiem ir skaidrs, ka varam spēlēt krietni labāk.

Piecas spēlēs sezonas ievadā esam izcīnījuši uzvaras pret ”Metta/LU” un ”Jelgavas” komandām, bet piedzīvoti minimāli zaudējumi pret ”Liepāja/Mogo”, RFS un ”Ventspils”, kas turnīra tabulā ar sešiem punktiem mums pagaidām atvēl piekto vietu. ”Valmiera Glass ViA” līdz šim no maksimālajiem 12 punktiem iekrājusi vienu, kas izcīnīts interesantā 2:2 neizšķirtā pret ”Metta/LU” futbolistiem. Valmieras sastāvu lielākoties veido gados jaunie vietējie futbolisti.

Mača sākums rīt Skonto stadionā paredzēts pulksten 17:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv Best4SportTV Extra kanālā, taču mēs visus aicinām apmeklēt spēli klātienē. Biļetes cena uz šo spēli būs 5 eiro, savukārt bērniem līdz 12 gadiem, studentiem un invalīdiem biļete par puscenu – 2,5 eiro.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?