Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Skonto stadionā “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas spēli. Rīdzinieku pretinieki būs “Liepājas” futbolisti. Mača sākums pulksten 19:00. Tiešraide LTV7 kanālā.

Šajā vasarā laika atpūsties komandai īsti nav, bet par to liels prieks, jo tas nozīmē, ka joprojām turpinās mūsu UEFA Eiropas līgas piedzīvojums. 3. kārtas atbildes spēlē ceturtdien Helsinkos “Riga” FC cīnījās neizšķirti 2:2 ar HJK, ar ko bija pietiekami, lai komanda nodrošinātu vietu “play-off” kārta un nonāktu soli no grupu turnīra.

No Helsinkiem atgriezāmies agrā piektdienas rītā, bet vakarā Skonto stadionā treniņā piedalījās tie futbolisti, kuri nespēlēja Helsinkos. Pilnā sastāvā attiecīgi pēc spēles Helsinkos rīdzinieki aizvadījuši vienu pilnvērtīgu treniņu.

Līdzīgi kā iepriekš galvenajam trenerim Mihailam Koņevam jādomā par to, kā rotēt ar sastāvu, jo jau 22. augustā spēle Dānijā. Tādējādi atkal, salīdzinot ar spēli Helsinkos, pamatsatāvā būs daudz izmaiņu. Par laimi, sastāva dziļums čempioniem ir pietiekams, ko pierādījušas iepriekšējās spēles. “Riga” FC pēdējā spēlē ar 2:1 derbijā pieveica RFS, savukārt “Liepāja” ar 1:2 zaudēja “Daugavpilij”.

Pret “Liepājas” futbolistiem rīdzinieki šosezon aizvadījuši divas spēles un abās izcīnīja uzvaru. 24. aprīlī Rīgā, RTU stadionā, “Riga” FC uzvarēja ar 1:0, bet 15. jūnijā Liepājā, Daugavas stadionā, svinēja panākumu ar 2:1, spējot atspēlēties pēc nonākšanas iedzinējos mača ievadā. Ar to īpaši esam izcēlušies arī pēdējās spēlēs gan Latvijas čempionātā, gan Eiropas līgā.

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā “Riga” FC ar 44 punktiem ieņem pirmo vietu, RFS seko ar 41 punktu, bet otra galvaspilsētas komanda nospēlējusi par divām spēlēm vairāk. “Liepāja” ar 28 punktiem ierindojas sestajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Mača sākums Skonto stadionā pulksten 19:00. Tiešraidē spēli demonstrēs LTV7 kanāls.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?