Volodimirs Bajenko. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc līguma termiņa beigām ”Riga” FC neturpinās sadarbību ar komandas pagājušās sezonas kapteini ukraini Volodimiru Bajenko! Pateicāmies par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi karjeras turpinājumā!

1990. gada 9. februārī dzimušais Bajenko ”Riga” FC pievienojās pirms 2018. gada sezonas sākuma. Ātri vien Volodimirs apliecināja, ka spēj būt līderis gan laukumā, gan ģērbtuvē, sezonas sākumdaļā kļūstot par komandas kapteini.

Bajenko Latvijas futbola Virslīgā laukumā devās 23 spēlēs, 22 sāka pamatsastāvā, guva piecus vārtus un nopelnīja deviņus brīdinājumus. Latvijas kausa finālā Bajenko realizēts pēcspēles 11 metru sitiens un dzeltenā kartīte. Tāpat Volodimirs piedalījās abās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas cikla spēlēs pret Sofijas CSKA, atbildes spēlē arī realizējot 11 metru sitienu un nopelnot divus brīdinājumus.

Bajenko līgums ar ”Riga” FC bija uz vienu sezonu, un klubs ir nolēmis nepagarināt līgumu ar Ukrainas futbolistu. ”Riga” FC izsaka lielu pateicību Bajenko par ieguldīto darbu ”Riga” FC kreklā un novēl veiksmi karjeras turpinājumā.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?