Darko Lemajičs un Valērijs Redjko. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Skonto stadionā ”Riga” FC aizvadīs 2017. gada sezonas pēdējo spēli, kad Latvijas futbola Virslīgas 27. kārtas ietvaros spēlēsim pret ”Jelgavu”. Mača sākums pulksten 14:00! Pieliksim sezonai skaistu punktu kopā! 

Pēc ļoti veiksmīga septembra gada desmitais mēnesis sagādājis vairākas vilšanās – piedzīvojām zaudējumu Latvijas kausa izcīņas finālā, kā arī vairs nav pat teorētisku iespēju iegūt Virslīgas zeltu. Diemžēl jāatzīmē, ka jau divas spēles pēc kārtas nav izdevies gūt vārtus, tāpēc esam daudz strādājuši pie momentu realizācijas, lai sezonas pēdējā spēlē priecētu mūsu līdzjutējus ar vairākiem skaistiem vārtiem.

”Tagad esam nedaudz sarūgtināti, bet jāizdara viss, lai pēc nedēļas atkal būtu maksimāli motivēti. Nākamnedēļ ir nākamā spēle. Atkal būšu nedaudz satraucies, kas varētu notikt laukumā…” tā pēc iepriekšējā spēlē piedzīvotā zaudējuma pret RFS sacīja mūsu komandas galvenais treneris Slaviša Stojanovičs.

Pret ”Jelgavu” šajā sezonā esam aizvadījuši četras spēles, visās arī izcīnot uzvaras. Virslīgas turnīrā izcīnījām panākumus ar 3:0, 1:0 un 2:1, bet pēdējā tikšanās reize bija Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kad spēles gaitā izlaidām šķietami drošu 2:0 pārsvaru, beigās pretiniekus pieveicot tikai pēcspēles sitienu sērijā.

Sezonas pēdējā spēlē, protams, būsim apmierināti tikai un vienīgi ar uzvaru, kas ļaus garantēt vietu nākamā gada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. Šobrīd Latvijas čempionāta turnīra tabulā ”Riga” FC ar 36 punktiem ierindojas otrajā vietā, bet jelgavnieki iekrājuši 25 punktus un sezonas noslēgumā būs sestajā vietā, neskatoties uz pēdējo spēļu iznākumiem.

Rīt Skonto stadionā spēles sākums pulksten 14:00. Jāpiemin, ka visai kluba atribūtikai būs 35% atlaide. Ceram arī uz skaļu Jūsu atbalstu, lai kopīgi ar svarīgu uzvaru varētu noslēgt šo sezonu.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?