Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Jau sestdien, 12. maijā, Slokas stadionā Jūrmalā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas pirmā apļa noslēdzošo spēli, kad viesos spēkosies ar pēdējo divu gadu Latvijas čempioni Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 15:00 un tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra. 

Iepriekšējā spēlē pret ”Valmiera Glass ViA” rīdzinieki beidzot tā pa īstam sajuta vārtu garšu – Virslīgas debitantes vārtos sasitām sešas bumbas un izcīnījām graujošu uzvaru ar 6:1, tādējādi sešās nospēlētās spēlēs komanda bija iekrājusi trīs uzvaras un piedzīvojusi trīs zaudējumus, neizšķirti ne reizi nespēlējot.

Interesanti, ka pārējās trīs Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlēs tika fiksēts neizšķirts rezultāts, kas rīdziniekiem ļāva nedaudz pietuvoties turnīra tabulas labāko četriniekam. Jūrmalas ”Spartaks” pēdējās kārtas spēlē izlaida 2:0 pārsvaru pret ”Liepāja/Mogo”, un šajā spēlē galarezultātā tika fiksēts neizšķirts 2:2. Savukārt 1:1 rezultāti tika fiksēts ”Ventspils” – RFS un ”Jelgava” – ”Metta/LU” spēlēs.

Jūrmalas ”Spartaks” ir pēdējo divu gadu Latvijas futbola spēcīgākā čempionāta uzvarētāja, bet pirms šīs sezonas krietni pamainījās komandas sastāvs, tiesa, tika piesaistīti vairāki spēlētāji ar Latvijas nacionālās futbola izlases spēļu pieredzi, tāpat arī leģionāri ar itin labiem CV. ”Spartaks” sešās spēlēs iekrājusi desmit punktus par vienu vairāk nekā ”Riga” FC un turnīra tabulā arī atrodas vienu pozīciju augstāk – ceturtajā vietā.

”Sešus vārtus gūt nav tik vienkārši. Spēlētāji parādīja vēlmi to izdarīt. Beigās pieļāvām vienu kļūdu, kas maksāja vārtus – par to neesam priecīgi,” tā pēc iepriekšējās spēles sacīja ”Riga” FC galvenā trenera asistents Aleksandrs Vlaho. Mača pret ”Spartaku” ļoti svarīga būs spēles disciplīna, tādējādi pret valmieriešiem ”Riga” FC guva labu mācību, ka atslābināties nedrīkst nevienā brīdī. Jāatzīmē, ka maijā Latvijā iestājušies pavisam patīkami laikapstākļi, kas ļauj trenēties uz dabīgā seguma laukuma.

Šajā sakarā arī jāpiemin, ka 12. maijā tiks aizvadīta 2018. gada sezonas pirmā spēle uz Slokas stadiona dabīgā seguma laukuma. Mača sākums pulksten 15:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot www.shortcut.lv kanālā Best4SportTV. Jūrmalas ”Spartaka” pārstāvji informē, ka biļetes cena uz cīņu Slokā būs 3 eiro.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?