Armands Pētersons. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Riga FC turpina treniņnometni Kipras pilsētā Pafā, un sestdien pulksten 18:45 ”Geroskipou” stadionā rīdzinieki aizvadīs pārbaudes spēli pret Paphos FC!

Komanda uz Kipras pilsētu Pafu devās 16. martā, dienu pēc izcīnītas 2:1 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas spēlē pret “Metta/LU”. Pafa komandu lutina ar lieliskiem laikapstākļiem, kas ir izcili kvalitatīvu treniņu aizvadīšanai. Dzīvojām, kā jau tas pēdējās treniņnometnēs bijis ierasts, “Aliathon Holiday Village Hotel”.

Šajās dienās futbolisti ļoti smagi strādājuši, lai uzlabotu savu fizisko formu, kā arī pie veiksmīgākas kopējās spēles izveidošanas. Jāpiemin gan, ka seši “Riga” FC futbolisti šobrīd ir kopā ar Latvijas nacionālo izlasi, kas šovakar pulksten 21:45 viesos spēlē ar Maķedoniju, bet svētdien šajā pašā laikā paredzēta cīņa Polijas valstsvienības laukumā.

Tā rezultātā lieliska iespēja patrenēties ar galveno komandu radusies vairākiem gados jaunajiem dublieru komandas spēlētājiem. Uz Pafu devušies vārtsargs Niks Aleksandrovs un laukuma spēlētāji Marks Udovičenko, Ņikita Jankovskis un Vladislavs Čerņikovs, kuri šajā nometnē iegūst milzīgu pieredzi un motivācijas devu darbam nākotnē.

23. martā “Riga” FC aizvadīs pārbaudes spēli pret Kipras augstākās līgas komandu “Paphos” FC, kuru šajā sezonā pārstāv Latvijas futbolists Deniss Rakels, kurš gan šobrīd arī ir nacionālās izlases rīcībā. Spēle “Geroskipou” stadionā sestdien sāksies pulksten 18:45.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?