Bogdans Vaščuks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Kopš 28. janvāra ”Riga” FC galvenā trenera Goces Sedloska vadībā gatavojas 2018. gada sezonas sākumam Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī. Šobrīd treneru rīcībā ir 18 futbolisti. 

Galvenais treneris Goce Sedloskis ar savu asistentu Aleksandru Vlaho Latvijā ieradās 26. janvārī, dienu pirms pārbaudes spēles pret Klaipēdas ”Atlantas”. Spēli pret lietuviešiem Sedloskis un Vlaho vēroja no malas, bet Abū Dabī treneri ir uzsākšu pilnvērtīgu darbu ar komandu. Treneru korpusā strādā arī Kristaps Blanks, vārtsargu treneris Andrejs Piedels un treneris/analītiķis Ivans Visockis.

Apvienotie Arābu Emirāti ”Riga” FC sagaidīja ar lieliskiem laikapstākļiem, kas ir perfekti futbola treniņiem. Protams, arī par dabīgo laukumu kvalitāti AAE neko sliktu teikt nevaram. Temperatūra Abū Dabī gandrīz visu diennakti ir ap 20 grādiem virs nulles.

Ja ielidošanas dienā bija viens treniņš, tad otrdien, trešdien un ceturtdien komanda strādā divas reizes dienā. Trešdien starp treniņiem vēl bija arī teorētiskā nodarbība. Piektdienas rīts futbolistiem būs brīvs, lai vakarā veiksmīgi varētu aizvadīt pārbaudes spēli pret Slovākijas čempioni ”MSK Žilina”.

Kad treneris ieradās Latvijā un tika prezentēts komandai, viena no pirmajām lietām, ko Goce atzīmēja, bija tas, ka futbola spēles nedalās – svarīgās un nesvarīgās, tādējādi ar maksimālu atbildības sajūtu un milzīgu vēlmi uzvarēt laukumā ir jādodas arī pārbaudes spēlēs. ”Žilina” Apvienotajos Arābu Emirātus atrodas jau ilgāku laiku un skaidrs, ka rīdzinieki šobrīd ir zem lielām slodzēm, bet futbolisti laukumā izdarīs visu, lai pacīnītos par pozitīvu rezultātu.

Pret Slovākijas čempioni 2. februārī spēles sākums 16:00, bet 6. februārī ”Riga” FC otrajā pārbaudes spēlē AAE tiksies ar Ķīnas čempionāta sesto spēcīgāko komandu ”Shandong Luneng”.

Riga FC treniņnometnē Apvienotajos Arābu Emirātos
Vārtsargi: Roberts Ozols, Germans Māliņš
Aizsargi: Antons Kurakins, Vitālijs Smirnovs, Elvis Stuglis, Viktors Litvinskis, Armands Pētersons, Krišs Kārkliņš
Pussargi: Ēriks Punculs, Romāns Mickevičs, Ivans Jeņins, Oļegs Laizāns, Bogdans Vaščuks, Artūrs Zjuzins, Milans Vušurovičs, Kristers Čudars
Uzbrucēji: Darko Lemajičs, Aleksejs Davidenkovs
Ģenerāldirektors: Aleksandrs Proņins
Izpilddirektors: Romāns Lajuks
Galvenais treneris: Goce Sedloskis
Treneri: Aleksandars Vlaho, Kristaps Blanks, Andrejs Piedels, Ivans Visockis
Ārsts: Viktors Simanovičs
Fizioterapeits: Rolands Brencāns
Menedžeri: Oļegs Koniševs, Deniss Čerņikovs

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?