Pirmo pārbaudes spēli Apvienotajos Arābu Emirātos aizvadījusi ”Riga” FC komanda, kas Dubaijā, ”The Sevens Stadium”, ar rezultātu 1:2 piekāpās Slovākijas čempionvienībai ”MSK Žilina”. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Aleksejs Davidenkovs. 6. februārī mūsējiem spēlē pret Ķīnas komandu.

AAE ”Riga” FC atrodas kopš pirmdienas, bet Rīgā bija aizvadītas divas pārbaudes spēles. Ja ”Riga” FC gatavojas 2018. gada sezonas sākumam, tad ”MSK Žilina” Slovākijas čempionātā nospēlējusi jau pirmo pusi. Arī AAE slovāki pavadījuši vairāk laika, pirms tam ar 4:0 sagraujot ”Liaoning” FC (Ķīnas Superlīga), ar 1:0 pieveicot Kazahstānas vadošo komandu ”Astana”, bet vakar ar 1:2 zaudēts ”Shandong Luneng”, vēl vienai Ķīnas Superlīgas vienībai.

Par spēli stāsta ”Riga” FC galvenā trenera asistents Aleksandars Vlaho: “Šī man un Gocem bija pirmā spēle, vadot ”Riga” FC komandu. ”Žilina” pēc divām nedēļām atsāks Slovākijas čempionātu, skaidrs, ka viņi šobrīd ir citā sagatavošanās procesa posmā. Esam ļoti apmierināti ar mūsu komandas parādīto sniegumu abos puslaikos. Demonstrējām labus ātrumus, futbolistiem bija lieliska pašatdeve laukumā, un tas ir ļoti svarīgi. Šī bija pārbaudes spēle, nevis oficiālais mačs, bet tam nav nozīmes – attieksmei ir jābūt katrā spēlē.”

”Labus vārdus varu teikt par gados jauno Alekseja Davidenkova un Kristera Čudara parādīto sniegumu. Devām viņiem iespēju. Skaidrs, ka abiem ir jāiegulda milzīgs darbs, bet potenciāls puišiem ir. Davidenkovs vārtus guva pēc centrējuma no labās malas. Principā iespaidi ir labi, bet vajag vēl kādus 4-5 jaunus futbolistus, lai komandā ienāk svaigas asinis, palielinās konkurence.

Esam ar komandu pastrādājuši piecas dienas. Jau šajā spēlē bija futbolisti, kuri ir ieradušies uz pārbaudes laiku. Kāds atstāja ļoti labu iespaidu, par kādu radās sajūta, ka ir noguris pēc ceļa. Runājot par treniņiem, varu teikt, ka spēlētāji lieliski pieņem mūsu noteikumus un prasības. Strādājam patiešām smagi, tie nav tikai tukši vārdi. Disciplīna un pašatdeve no futbolistiem ir augstākajā līmenī. Ēdiens, istabas, laukumi – viss ir lieliski!” noslēgumā piebilst Vlaho.

6. februārī pulksten 16:00 AAE mūsējie uzsāks spēli pret pagājušās sezonas Ķīnas Superlīgas sesto spēcīgāko komandu ”Shandong Luneng”.

Pārbaudes spēle, 2. februāris, AAE
Riga FC – MSK Žilina 1:2 (0:1)
Vārti: Davidenko 50′ – Švarka 9′ Mrāžs 73′
Riga FC sākumsastāvs: Māliņš, A.Kurakins, Smirnovs, pārbaudāmais sp., Kārkliņš, Jeņins, pārbaudāmais sp., Laizāns, Mickevičs, Vušurovičs, Lemajičs
Rezervē: Ozols, Stuglis, Litvinskis, Pētersons, Vaščuks, Zjuzins, Punculs, Davidenkovs, Čudars un divi pārbaudāmie futbolisti

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?