Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Bijušais ”Riga” FC centra pussargs Minori Sato oficiāli parakstījis līgumu ar Dienvidkorejas pēc spēka 2. līgas klubu ”Gwangju” FC. K2 2018. gada sezona startēs jau pašā marta sākumā. 

Pagājušajā sezonā Virslīgā Sato piedalījās desmit spēlēs, kā arī četros kausa izcīņas mačos, un bija galvenais uzbrukumu diriģents. Pēc sezonas beigām Sato devās uz ”Paphos” FC, kur piedalījās pārbaudes spēlēs, un Kipras komandas treneri bija sajūsmā par mūsu futbolista parādīto sniegumu, cerot saglabāt Minori ”Paphos” FC sastāvā.

2018. gada ievadā Sato devās uz Kipru un bija ļoti tuvu tam, lai parakstītu līgumu ar Kipras čempionāta augstākās līgas komandu ”Paphos” FC. Šajā brīdī milzīgu interesi par Minori sāka izrādīt Dienvikorejas komanda ”Gwangju”, kas veica maksimālu piepūli, lai 26 gadus vecais japāņu centra pussargs tomēr pārceltos uz Dienvidkoreju.

Minori Sato. Foto: Gwangju FC

”Gwangju” 2017. gadā spēlēja Dienvidkorejas spēcīgākajā līgā K1, bet 38 spēlēs spēlēs iekrāja 30 punktus un palika pēdējā 12. vietā, tādējādi pametot valsts vadošo čempionātu. 2018. gadā ”Gwangju” komplektē spēcīgu komandu, lai spētu atgriezties K1 līgā. K2 čempionāts startēs 3. martā, un ”Gwangju” savā laukumā uzņems ”Anyang” futbolistus.

Latvijā Sato ieradās 2010. gadā ”Gulbenes” sastāvā, bet pēc tam spēlēja gan ”Skonto”, gan ”Ventspilī”. Karjeras turpinājumā Sato pārstāvējis Baltkrievijas ”Dinamo Brest”, Uzbekistānas ”Bunyodkor” un Kataras ”Al Mu’aidar”. Uzbekistānas kluba ”Bunyodkor” rindās Sato 13 spēlēs piedalījās Āzijas Čempionu līgā. Sato rēķinā ir pa Latvijas un Uzbekistānas čempionātu zeltam, abās valstīs divreiz iegūta kausa trofeja, bet Uzbekistānā reizi triumfēts arī Superkausa izcīņā.

”Riga” FC kolektīvs Minori atcerēsies tikai ar tām labākajām domām! Novēlam Sato veiksmīgu karjeras turpinājumu! Kas zina, varbūt kādu dienu Minori atkal mugurā vilks ”Riga” FC kreklu! Lai veicas!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?