Deivids Adijs. Foto: Riga FC

Oficiāli varam paziņot, ka ”Riga” FC rindas pastiprinājis arī 27 gadus vecs Ganas futbolists Deivids Adijs, kurš pārsvarā darbojas malējā aizsarga pozīcijā. 

Šodien jau ziņojām, ka kluba rindas papildinājis 28 gadus vecais serbu centra aizsargs Dušans Brkovičs, kurš pēdējos četrus gadus bija viens no aizsardzības balstiem spēcīgajā Ungārijas klubā ”Debrecen”.

Tāpat oficiāli ”Riga” FC rindas papildinājis Ganas aizsargs Deivids Adijs. Uzreiz jāpiebilst, ka 2009. gadā Adijs kļuva par pasaules U20 čempionu Ganas izlases sastāvā, pie tam Adijs komandā bija stabils pamatsastāva futbolists.

Pēc čempionāta Adiju iegādājās leģendārais Portugāles klubs ”Porto”, tomēr nostiprināties portugāļu klubā Adijam neizdevās. 2010./2011. gada sezonā Adijs spēlēja Portugāles spēcīgākā čempionāta ”Academica” rindās, kur aizvadīja 14 mačus. Nākamajā sezonā Adijs bija viens no aizsardzības līderiem Grieķijas Superlīgas klubā ”Panaitolikos”, tur nospēlējos 25 mačus. Šajās divās sezonās Adijam arī trīs vārti – divi Portugālē, vieni Grieķijā.

Sekojošās divas sezonas Adijs pavadīja ”Vitoria Guimaraes” rindās, kur kopumā nospēlēja 39 spēles, gūstot arī vienus vārtus. 2012./2013. gada sezonā Adijs ar savu komandu ieguva Portugāles Superkausu. 2014. gadā Adijs devās uz Beļģijas spēcīgāko čempionātu un spēlēja ”Waasland-Beveren” sastāvā. Beļģijā Adijs nospēlēja 28 spēles.

2016. gada izskaņu Adijs nospēlēja Indijas klubā Deli ”Dynamo”, bet ilgtermiņa līgumu nenoslēdza un devās uz Somijas spēcīgākā čempionāta vienību ”RoPS”. Tur mūsu jaunais malējais aizsargs aizvadīja 15 spēles un guva arī vienus vārtus.

Ceram, ka Adijs ”Riga” FC rindās spēs demonstrēt labāko sniegumu un kopā sasniegsim lieliskus rezultātus!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?