Žordans Nkololo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Skonto stadionā spēle pret “Ventspili”! Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas ietvaros! Spēle sāksies pulksten 20:00! Biļetes jau šobrīd variet iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Pēdējo spēli “Riga” FC aizvadīja pirms dažām dienām “Arkādija” stadionā, kur pretī stājās principālākā pretiniece RFS. Galvaspilsētas klubu derbijā “Riga” demonstrēja labāku sniegumu, izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentu un izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru, lai gan uz tablo bija tikai vienu vārtu pārsvars (2:1).

“Riga” FC izcīnījusi sešas uzvaras pēc kārtas, un pēc pēdējās spēles uzvaras pret RFS arī pārņēma pirmo vietu turnīra tabulā, tiesa, otram galvaspilsētas klubam arī ir 21 punkts, jo pirms tam bija septiņu panākumu sērija. “Riga” vienīgo neveiksmi piedzīvoja otrajā kārtā, kad neizteiksmīgā spēlē vienalga izveidoja daudz momentus, kuri palika neizmantoti (1:2).

“Ventspils” visai labi spēlēja sezonas sākumā, kad snieguma un arī punktu ziņā bija stabila TOP3 komanda. Tagad Kurzemes klubam ir neveiksmīga trīs spēļu sērija, kurā piedzīvoti divi zaudējumi un vienreiz spēlēts neizšķirti. Zaudējumu piedzīvoti pret “Jelgavu” (0:1) un “Daugavpili” (1:3), bet neizšķirti spēlēts ar “Mettu” (0:0). Trīs spēles, pirms kurām “Ventspils” noteikti bija favorīte, taču savu iespēju nav izmantojusi. Šobrīd ar 11 punktiem Kurzemes klubs dala ceturto pozīciju ar “Spartaku”.

Pret “Ventspils” komandu iepriekšējās sezona ierasti bijušas ļoti saspringtas spēles, pie tam pēdējo trīs gadu laikā divas reizes esam tikušies Latvijas kausa izcīņas finālā, katrai no komandām pa reizei uzvarot pēcspēles sitienu sērijā. 2019. gadā mūsējiem pret ventspilniekiem negatīva bilance – viena uzvara (2:0), divi zaudējumi (0:1, 1:2) un viens neizšķirts (0:0).

Mača sākums rīt Skonto stadionā pulksten 20:00. Biļetes variet iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pirms mača to varēsiet izdarīt Skonto stadionā. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?