Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Korantina Homes Cup” pusfinālā “Riga” FC pēcspēles sitienos piekāpās Maskavas “Rodina”, kas nozīmē, ka svētdien par trešo vietu cīnīsimies pret Kipras augstākās līgas klubu “Pafos” FC.

Maskavas “Rodina” ikdienā spēlē Krievijas pēc spēka trešajā līgā. Rietumu zonā 14 komandu konkurencē “Rodina” šobrīd ar 17 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem ierindojas astotajā vietā. Komanda lielākoties ir veidota no gados jauniem Krievijas futbolistiem, kuriem ir augsta motivācija kāpt pa karjeras kāpnēm un pierādīt sevi augstākā līmenī.

Rīdziniekiem liels pārsvars bumbas kontrolē. Maskavas futbolisti cenšas spēlēt ātri, taču saspēles kvalitāte klibo. Mūsējie bieži pietuvojas pretinieku soda laukumam, izdara kaudzi ar centrējumiem un sitieniem vārtu virzienā, taču noslēguma fāzē nedaudz pietrūkst. Puslaika vidusdaļā laba iespēja bija Vjačeslavam Šarparam, kurš pats sev sagādāja momentu, bet maskaviešus glāba vārtsargs.

Pāris minūtes vēlāk arī Felipe Brisola pārbaudīja pretinieku vārtsarga meistarību. “Riga” FC izteikti dominēja arī puslaika noslēdzošajā daļā, kad “Rodina” vairākās epizodēs vienkārši brīnumaini izglābās no vārtu zaudējuma. Pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu, lai arī pēc spēles gaita rīdziniekiem jau vajadzēja būt drošā vadībā…

Par kaudzi neizmantoto momentu nācās samaksāt otrā puslaika sākumdaļā, kad iekritām pretuzbrukumā, un noslēgumā ar precīzu sitienu izcēlās Habibs Abdusalamovs (0:1). Otrajā puslaikā “Rodina” kopumā rādīja labāku sniegumu, taču kopumā vienalga laukumā dominēja rīdzinieki. Brīžiem šķita, ka gluži vienkārši nav lemts gūt vārtus, jo vairākās epizodēs pretinieki neticamā veidā sita ārā bumbu no vārtu līnijas. 78. minūtē no tuvas distances bumbu vārtos raidīja uz pārbaudi “Riga” FC esošs futbolists – 1:1. Pamatlaika noslēdzošajā daļā vārtus varēja gūt abas komandas, taču tas nenotika.

Pēcspēles sitienu sērijā pretinieki realizēja četrus no pieciem sitieniem, kamēr rīdzinieki bija precīzi trīs mēģinājumos, kā rezultātā uzvaru svinēja “Rodina” futbolisti.

Turnīra noslēgumā attiecīgi par zelta medaļām cīnīsies “Ural” un “Rodina, savukārt par bronzu spēlēs “Riga” un “Pafos”. Izšķirošās spēles notiks svētdien.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?