Aleksandrs Romašins ar “1860 Munich” komandas pagaidu treneri Denisu Bušujevu.

„Riga FC” kluba sporta direktors Aleksandrs Romašins un Šitika futbola skolas koordinators Aleksandrs Aļpovs aizvadītās nedēļas nogalē devās uz Vāciju un Austriju, kur bija ieplānotas darba tikšanās ar „1860 Munich” un Zalcburgas „Red Bull” klubu pārstāvjiem. Par šīs vizītes rezultātu kļuva vienošanās par sadarbību ar abiem slavenajiem klubiem un to futbola akadēmijām.

Vienošanās sevī ietver vairākus aspektus ar fokusu uz pieredzes apmaiņas programmām bērnu un jauniešu futbola jomā. Paredzēts, kā jau no 2017. gada „Riga FC” un ŠFS treneru un medicīnas personāls varēs regulāri stažēties Minhenes otrajā spēcīgākajā klubā un Zalcburgā, kur bāzējas Austrijas labākā un modernākā futbola akadēmija. Papildus atrunāta arī jauno futbolistu pieredzes apmaiņas programma, kuras mērķis ir dot iespēju Genādija Šitika skolas talantīgākajiem audzēkņiem piedalīties „1860 Munich” un „Red Bull” jauniešu komandas treniņprocesā.

Turklāt ar Zalcburgas kluba ģenerālmenedžeri Johanu Zaueru panāktas vienošanās par „Riga FC” un „Red Bull” vienību pārbaudes spēles aizvadīšanu. Komandas tiksies 26. janvārī Dubaijā, kur abām komandām paredzētas treniņnometnes.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?