Valērijs Šabala. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas izlases un “Riga” FC uzbrucējs Valērijs Šabala pēc neizšķirta 0:0 Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtā neslēpa, ka sasniegtais rezultāts komandu pavisam noteikti neapmierina, jo bijušas labas iespējas gūt vārtus un izcīnīt trīs punktus.

Valērijs Šabala, “Riga” FC uzbrucējs: ”Līdz galam neesam apmierināti ar sasniegto rezultātu. Pirmajā spēlē uzvarējām izbraukumā, tagad spēlējām mājās un, protams, gribējām uzvarēt. Mūs rezultāts 0:0 neapmierina. Neteiktu, ka ”Ventspilij” bija daudz momentu – pārliktnis, un tas arī viss. Viena vēl piespēle soda laukumā, bet tas bija tāds pusmoments.

Mums bija ļoti labs, pat izcils moments Zjuzinam. Pēc tam vienā epizodē tiesnesis nosvilpa sodu, kur nekā, manuprāt, nebija. Domāju, ka mums pat bija par vienu vai diviem momentiem vairāk. Varējām spēli uzvarēt. Sejas maska? Tas man netraucēja. Varbūt nedaudz patraucēja pauze, četras dienas netrenējos, un tas varbūt nedaudz izsita no ritma. Katru spēli pirms tam situ vārtus, bet savainojums nedaudz izsita no ierindas.

Tagad mums vairākiem futbolistiem priekšā ir izlases spēles. Atgriezīsimies būs gan kausa, gan čempionāta spēles, tāpēc nekas traks tagad nav noticis. Nākamajā spēlē ceru, ka viss būs labāk. Savainojums? It kā jau nekas traks, gāju pēc bumbas, aizsargs mani redzēja, uzlika elkoni, un es uzskrēju virsū – nedaudz salauzu degunu, taču nekas traks.

Pats esmu labā formā. Izlaidu trīs četras dienas, tas nav tik būtiski, bet vienkārši spēļu ritms tika pazaudēts. Fiziskā forma ir ļoti laba, jo aizvadījām lielisku starpsezonu. Skaidrs, ka čempionāts būs līdzvērtīgs. Pats biju klātienē Olainē, kad spēlēja Jelgava ar Babīti, un Babīte otrajā puslaikā pat bija labāka. Mani nepārsteidz, ka RFS zaudēja punktus pret Babīti. Visi var iegūt punktus. Pašam galvenais mērķis ir palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras. Ja strādāsi labi, arī vārti nekur neizpaliks.”

Virslīgā nākamais mačs 2. aprīlī viesos Kauguros pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 14:00. 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?